"Idol". Poznaliśmy czwartego jurora! To znany wokalista

Wojciech Łuszczykiewicz został czwartym jurorem "Idola". Dołączył do Janusza Panasewicza, Ewy Farnej i Elżbiety Zapendowskiej.

W nowej edycji show "Idol" zobaczymy znaną już z tego formatu Elżbietę Zapendowską, Janusza Panasewicza i  Ewę Farną. Do tej pory niewiadome jednak było, kto zajmie ostatnie, czwarte miejsce w jury. Rozmowy były prowadzone z dwoma wokalistami - Dawidem Kwiatkowskim i Wojciechem Łuszczykiewiczem. To właśnie ten ostatni zasili swoją opinią jurorski skład.

Wokalista od dekady związany jest z zespołem Video, który doskonale radzi sobie na polskim rynku muzycznym. Ich ostatnia płyta „Doskonale Wszystko Jedno" pokryła się złotem i platyną, a także zdobyła wiele wyróżnień na licznych festiwalach. Łuszczykiewicz nie tylko śpiewa. Jest także autorem tekstów, kompozytorem i gitarzystą. Stoi za hitami innych polskich gwiazd, m.in.: Rafała Brzozowskiego, Anny Wyszkoni czy Grzegorza Hyży. Jest absolwentem polonistyki, a w jego rodzinie muzyka była obecna od pokoleń. Ojciec Wojtka - Włodzimierz Łuszczykiewicz - był znanym radiowcem.

Wokalista potwierdził udział w show w rozmowie ze stacją RMF FM. Co myślicie o takiej decyzji?

AW

 

Więcej o:
Komentarze (14)
Znamy czwartego jurora "Idola". To wokalista znanego zespołu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Kurnik

  Oceniono 12 razy 6

  Ten pan jest slaby. Dwa razy mignal mi w necie i nie daje rady go sluchac. Jury powinno sie skladac z roznych osobowosci a on i Farna dubluja sie.

 • Gość: arc

  Oceniono 11 razy 5

  Znany kto? No chyba, że znany z tego, że go nikt nie zna. A to zwracam honor.

 • Gość: Irek

  Oceniono 7 razy 5

  dobre jaja

 • Gość: Iza

  Oceniono 2 razy 2

  Świetna informacja! Właściwa osoba, na właściwym miejscu :-) To będzie najlepsza edycja! Wojtek trzymamy kciuki! ;-)

 • Gość: gościnka

  Oceniono 6 razy 2

  fajna osobowość :) w końcu da się poznać z innej strony, bo media zrobiły z niego głupka, który nigdy nie dojrzał, a jak ktoś raz z nim rozmawiał czy był na koncercie - to jest absolutnie oczarowanym Wojtkiem i jego dojrzałością!

 • Gość: Ola

  Oceniono 1 raz 1

  Bardzo cieszę się z wyboru! Fantastyczna wiadomość!

 • Gość: ada666

  Oceniono 3 razy 1

  Co za juror. Hity Hyżego, Wyszkoni, Brzozowskiego to jedne z większych popowych szajsów ostatnich lat. Naprawdę celem programu jest znalezienie kogoś, kto będzie śpiewał tego typu bzdety?

 • Gość: Daniela

  Oceniono 4 razy 0

  Wojtek Łuszczykiewicz to najlepszy juror, najlepszy wybór! Fantastyczna informacja!!! :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX