Karolina Gorczyca nie zabiera partnera na imprezy. Teraz zrobiła wyjątek. Okazja była wyjątkowa

Karolina Gorczyca rzadko pokazuje się publicznie z nowym partnerem. Na konferencji Warsaw Triathlon postanowiła zrobić wyjątek.

Karolina Gorczyca po rozstaniu z Wojciechem Zieleńskim zainteresowała się triathlonem, który dosłownie zmienił jej życie. To właśnie dzięki tej dyscyplinie sportu poznała swojego obecnego partnera, Krzysztofa Kosteckiego, z którym od dwóch lat jest w szczęśliwym związku.

Para stroni od blasku fleszy i strzeże swej prywatności. Na prezentacji trasy "Warsaw Triathlon" postanowili jednak zrobić wyjątek. Co prawda nie pozowali razem na ściance, ale usiedli obok siebie.

Nie jest osobą publiczną, więc chcę go chronić. Mamy wspólne pasje. Od dwóch lat jesteśmy razem. Jesteśmy szczęśliwi i... to wszystko, co mam do powiedzenia na ten temat - mówiła o ukochanym w rozmowie z "Twoim Stylem.

 

Gorczyca poznała Kosteckiego na zawodach triathlonowych w Gdyni w 2014 roku. Zajął on wówczas 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej i tym samym znalazł się na podium. Kostecki ma też już na swoim koncie udział w zagranicznych Ironmanach. Startował m.in. w Kopenhadze. 

AW

Więcej o:
Komentarze (5)
Karolina Gorczyca na imprezie z NIM? To rzadki widok
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • rabbi.rozencwajg

  Oceniono 3 razy 3

  Karolinka jest urocza.

 • Gość: fanka

  Oceniono 1 raz 1

  Bardzo piekna i madra kobieta bardzo ja lubie

 • Gość: ryjek

  Oceniono 1 raz 1

  Bardzo lubie Karoline...

 • Gość: fanka

  0

  Piekna para - powodzenia

 • Gość: Ada

  0

  Ładna dziewczyna, ale ubiera się fatalnie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX