Kendall Jenner dała za tę kieckę 50 tysięcy złotych. Że warto było tyle wydać, okazało się dopiero, gdy zgasły światła

Kendall Jenner uczciła swój dzień, wkładając sukienkę, która jak żadna inna robiła piorunujące wrażenie. Tylko spójrzcie, jak wygląda w ciemności!

Kendall Jenner w czwartek świętowała 21. urodziny. Jak można się było spodziewać, z tej okazji wyprawiła ogromną imprezę dla rodziny i przyjaciół. Choć wszystkie jej siostry uwielbiają rzucające się w oczy stylizacje, to ona błyszczała najbardziej. Wszystko za sprawą połyskującej w ciemności sukienki, która kosztowała, bagatela, 50 tysięcy złotych. Cena nie powinna dziwić, biorąc pod uwagę, że kreacja była w całości wysadzana kryształami Swarovskiego. Jednak nie to jest w niej najlepsze. Dokładnie taką samą sukienkę miała na sobie Paris Hilton ponad 14 lat temu, gdy sama kończyła 21 lat.

Impreza była urządzona w stylu dawnego Hollywood. Na przyjęciu zjawiło się około 50. gości, w tym wszyscy członkowie klanu Kardashian-Jenner. Przez godzinę bawiła się z nimi nawet Kim, która do klubu weszła tylnym wejściem. 

MK

Więcej o:
Komentarze (9)
Kendall Jenner dała za tę kieckę 50 tysięcy złotych. Że warto było tyle wydać, okazało się dopiero, gdy zgasły światła
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • spoko-spoko

  Oceniono 17 razy 15

  To ona kupuje za złotówki?

 • Gość: Koń

  Oceniono 10 razy 10

  Super na szczupaka!!!

 • Gość: jatka

  Oceniono 7 razy 7

  Sukienka to za dużo powiedziane...

 • Gość: goSC

  Oceniono 5 razy 5

  Niezwykle ważna wiadomość.

 • klarb

  Oceniono 5 razy 5

  dużo głupków chodzi po świecie

 • adam3407

  Oceniono 25 razy 5

  50 tys zl za sukienke... na pewno zarobila uczciwa praca, wszak majac 21 lat pewnie zdolala juz zdobyc wiedze, wyksztalcenie i umiejetnosci, zostac uznana specjalistka w swojej dziedzinie i od dluzszego czasu zarabia pieniadze, ktore pozwalaja jej na takie wydatki

 • cichwoda

  0

  I pomyslec ze babunia MK 70 lat temu smigala po trotuarach Gdanska w poniemieckiej halce myslac ze to niedzielna sukienka, ech...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX