Małgorzata Rozenek wraca z wakacji, ale pojawia się problem z bagażem. Wszystko nagrała Agnieszka Woźniak-Starak. "Co dwie blondynki, to nie jedna!"

Małgorzata Rozenek perfekcyjna pod każdym względem? Nie do końca! Zobaczcie, jak poradziła sobie z zafoliowaniem bagażu przed lotem.

Małgorzata Rozenek w towarzystwie Agnieszki Woźniak-Starak wybrała się na Mykonos na kolejny obóz sportowy pod wodzą Ewy Chodakowskiej. Gwiazdy świetnie się bawiły nie tylko na plaży, ale i podczas podróży powrotnej.

Żona Piotra Woźniaka-Staraka wrzuciła do sieci film, na którym widać jak Rozenek w towarzystwie znajomej próbuje zafoliować bagaż na lotnisku. Niestety, nie wszystko poszło po jej myśli, bo zamiast zabezpieczyć torbę, gwiazda "Projektu Lady" owinęła folią cały sprzęt do pakowania. Wszyscy dookoła mieli z tej sytuacji wielki ubaw, tym bardziej, że Rozenek słynie z bycia "perfekcyjną" pod każdym względem.

Rozbawiona tym postem Rozenek sama udostępniła go na swoim Instagramie, opisując zabawnymi hashtagami.

Pakowanie w dobrym stylu. Skądś już znam problemy z pakowaniem... Butów nie zmieszczę, pidżamek nie biorę, ale sukienkę muszę wziąć. Okulary muszę i znowu nie wzięłam zestawu małego dentysty - żartowała, nawiązując do pierwszego odcinka "Azji Express".

Film spodobał się nie tylko fanom Rozenek, ale też znajomym z programu. Wśród komentujących znalazła się między innymi Hanna Lis i Maria Konarowska

Co dwie blondynki, to nie jedna! You made my day. Luv Ya Małgoś, drugiej takiej aparatki nie ma w kosmosie - napisała Lis.
Kręcicie "Mykonos Express"? - pytała na profilu Agnieszki Woźniak-Starak Konarowska.

Was też rozbawiła?

MK

Więcej o:
Komentarze (3)
Małgorzata Rozenek wraca z wakacji, ale pojawia się problem z bagażem. Wszystko nagrała Agnieszka Woźniak-Starak. "Co dwie blondynki, to nie jedna!"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Kurnik

  Oceniono 6 razy 6

  Dwie blondyny jak ta waliza.....stare pudło naciagane folią udajace nówke, a i tak wszystko sie wylewa

 • Gość: lol

  Oceniono 2 razy 2

  Porażki chirurgii plastycznej.

 • Gość: Anka

  Oceniono 2 razy 2

  Sorry, ale inteligencja to one nie grzesza😊

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX