Kim Kardashian skończyła 36 lat. Zaczynała od przyjaźni z Paris Hilton, dziś jest "ikoną". Tak "naturalnie" się zmieniała

Kim Kardashian dziś uważana jest za ikonę stylu. Nie zawsze tak jednak było. Od 2006 roku nie tylko jej garderoba przeszła prawdziwą metamorfozę.

Kim Kardashian to bezsprzecznie królowa show-biznesu, która właśnie skończyła 36 lat. Gwiazda od początku uwielbiała być w centrum zainteresowania i trzeba przyznać, że sztukę zwracania na siebie uwagi opanowała już do perfekcji. I nie mamy tu na myśli tylko kolejnych skandali z jej udziałem, ale też odważne stylizacje, które wybiera na czerwony dywan.

Żona Kanye Westa dziś uznawana jest za ikonę stylu. Można ją zobaczyć na niemal wszystkich ważnych wydarzeniach modowych, a na pokazach zasiada w pierwszych rzędach. Nie zawsze tak jednak było, choć jedno pozostaje bez zmian. Kardashian jest wierna szalenie kobiecym stylizacjom, które eksponują jej krągłości i często znacznie więcej odkrywają niż zasłaniają. Mimo, że wielu nie pasowałby taki styl, ona wychodzi z niego obronną ręką i potrafi odsłaniać ciało jak mało kto.

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak na przestrzeni lat zmienił się nie tylko jej styl.

AW

 

Więcej o:
Komentarze (7)
Kim Kardashian skończyła 36 lat. Zaczynała od przyjaźni z Paris Hilton, dziś jest "ikoną". Tak "naturalnie" się zmieniała
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: romik

  Oceniono 9 razy 7

  Jest ikoną głupoty.

 • Gość: hehe

  Oceniono 9 razy 5

  ikona blacharstwa

 • do_podziwu

  Oceniono 7 razy 5

  Nie komentuje artykulow o tej pani ale ? skonczyla 36 lat , to "wypada" .Droga pani jak na swoj wiek i w ogole to ma pani za duza dupe i pare innych "rzeczy sztucznych" - ende-:)))

 • Gość: Ada

  Oceniono 7 razy 5

  "Ikona stylu" to zart czy ironia?:)

 • Gość: 1111

  Oceniono 3 razy 3

  Chociaż raz się z wami zgadzam, faktycznie jest ikoną k u r e s t w a...

 • Gość: qwerty

  Oceniono 2 razy 2

  A trzeba było zostać chirurgiem plastycznym.... Toż to inna osoba, i zarobić pozwoliła, że ho, ho, ho.......

 • forfiter_jr

  Oceniono 1 raz 1

  A kiedyś była nawet niebrzydka...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX