Przyjaciel DiCaprio rozstał się z żoną. "Leo pomógł mu w swoim stylu". Przyłapano go w klubie z 18-letnią gwiazdą!

Tobey Maguire po 9 latach związku rozstaje się z żoną. Paparazzi przyłapali go imprezującego w klubach z Leonardo DiCaprio i 18-letnią Sofią Richie.

Tobey Maguire i Jennifer Meyer wzięli ślub w 2007 roku po czterech latach związku. Doczekali się dwójki dzieci i uchodzili za wyjątkowo kochający się i dobrany duet. Na początku tygodnia ogłosili jednak, że postanowili rozstać się "w zgodzie i przyjaźni". Decyzja zapadła dużo wcześniej - aktor już kilka tygodni temu zaliczył wielki powrót na scenę klubową w Los Angeles.

Na nowo odnaleźć w sobie kawalera pomaga mu sam mistrz - Leonardo DiCaprio. Dwójka aktorów przyjaźni się od młodzieńczych lata, nic dziwnego, że gwiazdor ruszył na pomoc koledze przeżywającemu rozstanie. Dokładniej, zabrał go do klubu, gdzie imprezował z... Sofią Richie.

>>> ZOBACZ ZDJĘCIA

18-letnia córka Lionela w show-biznesie zadebiutowała parę miesięcy temu jako (już była) dziewczyna Justina Biebera. Dodajmy, że Maguire ma 41 lat.

Tobey ostatnio ciągle pojawia się w najmodniejszych lokalach w Los Angeles. Wygląda na to, że podąża śladami DiCaprio.Wcześniej nie słynął z zainteresowania młodymi modelkami, ale najwyraźniej towarzystwo DiCaprio zrobiło sobie - komentuje źródło "Page Six".

 Myślicie, że coś jest na rzeczy?

EK

 

Więcej o:
Komentarze (5)
Przyjaciel DiCaprio rozstał się z żoną. "Leo pomógł mu w swoim stylu". Przyłapano go w klubie z 18-letnią gwiazdą!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: guta

  Oceniono 8 razy 6

  A myślałam że Tobey jest inny. Ale nie, wszyscy kończą u boku puszczalskich gowniar... świat zszedł na psy. Tylko dzieci szkoda

 • monikaaleksandra

  Oceniono 3 razy 3

  po prostu wrócił do Leo. Stara miłość nie rdzewieje.

 • Gość: beta

  0

  Zostawił żonę z Dziećmi i odszedł w przyjazni.

 • Gość: katarakta

  Oceniono 4 razy 0

  Jedno zdjęcie i tysiąc domniemań. Leo spotka w klubie Madonnę, zagada z nią trochę i co.... romans?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX