Córka Elizy i Trybsona kończy 2 lata. Tort? O takim marzy każda dziewczynka. Urocze!

Eliza z "Warsaw Shore" jest szczęśliwą mamą dwóch córek. Starsza z nich, Victoria, właśnie skończyła 2 lata. Z tej okazji celebrytka przygotowała dla niej coś specjalnego.

Eliza z "Warsaw Shore" chętnie chwali się na Instagramie zdjęciami swoich dwóch córek. Starsza z nich, Victoria, w minioną sobotę świętowała już drugie urodziny. Z tej okazji celebrytka przygotowała dla niej nie lada niespodziankę. Piękny tort z podobizną ulubionej postaci z bajki "Świnka Peppa". Wcale nas to nie dziwi, w końcu Victoria jest oczkiem w głowie rodziców, którzy stale ją rozpieszczają. 

Zdjęcie imponującego wypieku Eliza opublikowała na Instagramie. Wrażenie zrobił nie tylko na nas, ale też na jej fanach. Byli zachwyceni i złożyli małej Victorii życzenia:

To tak jak u nas, od roku króluje Peppa, a mamy 2,5 roku.
Najlepszego dla księżniczki.
Ooo to już 2 lata. Wszystkiego, co najpiękniejsze. Zdrówka!
Słodki.

My też przyłączamy się do życzeń!

AW

Więcej o:
Komentarze (7)
Córka Elizy i Trybsona kończy 2 lata. Tort? O takim marzy każda dziewczynka. Urocze!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ewa

  Oceniono 3 razy 1

  kogo to obchodzi?

 • forfiter_jr

  Oceniono 2 razy 0

  Znowu o tej patologii?

 • Gość: Cerrie

  Oceniono 1 raz -1

  Jak dwuletnie dziecko może wiedzieć, że chce taki tort? Powiedzmy sobie szczerze, wielu rodziców urządzając urodziny swoim kilkuletnim dzieciom, sugeruje się własnymi zachciankami i panującą modą wśród dorosłych. Ja na pewno dziecku nie zamówiłabym takiego tortu. To jest idiotyczne. I przede wszystkim jest to początek uczenia dzieci, że bez markowych rzeczy nie da się funkcjonować w społeczeństwie. Tak, tak. Zaczyna się niewinnie od zachcianki rodzica pod postacią tortu z płaską suszarką do włosów. A potem im dziecko będzie starsze, tym bardziej będzie domagało się plecaków, ciuchów i innych gażetów związanych z jakimś badziewnym serialem dla dzieci, czy młodzieży. To jest głupie utrudnianie sobie wychowywania dziecka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX