Joanna Mucha oburzona wpisem Kukiza. "Skrzywdził Pan moje dzieci". Na tym się nie skończyło. Zobaczcie, jak wygarnęła mu w Sejmie

Paweł Kukiz skrytykował udział Joanny Muchy w czarnym proteście w najbardziej obrzydliwy sposób. Jej reakcja była bardzo emocjonalna i trudno się dziwić.

Paweł Kukiz uderzył w najczulszy punkt posłanki Joanny Muchy: wywlekł w publicznej debacie jej rozwód i fakt przejęcia opieki nad dziećmi przez jej byłego męża. A wszystko po to, żeby skrytykować jej udział w czarnym proteście i dowieść... Właśnie. Czego?

Otóż matka, która zostawia własne dzieci i idzie na Manifę by domagać się jeszcze na dodatek bezproblemowej, w zależności od jej "widzimisię", możliwości zarzynania trzymiesięcznej żywej istoty to... Trudno mi znaleźć określenie... - pisał na Facebooku.

Wypowiedź została uzupełniona linkiem do artykułu z "Super Expressu", z którego wynika, że posłanka po przeprowadzce do Warszawy widuje synów tylko w weekendy.

Na odpowiedź Muchy nie trzeba było długo czekać.

Wiele razy byłam atakowana, przyzwyczaiłam się. Ale pierwszy raz ktoś podniósł rękę na moich Synów. Paweł Kukiz nie pierwszy raz wypowiedział się o czymś, o czym nie ma pojęcia.
Po rozwodzie ustaliliśmy z moim byłym mężem opiekę naprzemienną i realizujemy ją bez najmniejszych zgrzytów. Mam dwóch wspaniałych Synów, z których jestem przedumna. Stasia urodziłam kiedy miałam dwadzieścia lat, Krzysia - dwadzieścia cztery. Wcześnie. I zawsze mówię, że to najwspanialsze, co mnie w życiu spotkało. Spędzamy z sobą dużo czasu i mamy kontakt, którego wielu rodziców mogłoby nam pozazdrościć.
Panie Paweł Kukiz. Swoim wpisem skrzywdził Pan moje dzieci. Zrobił to Pan dla celów politycznych. Wystawia Pan świadectwo sobie - nie nam.

Na tym wpisie Mucha nie poprzestała. W Sejmie został zarejestrowany moment, kiedy posłanka podchodzi do ławy sejmowej Kukiza i żywo gestykulując, coś mu mówi.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Reakcja Muchy ani trochę nas nie dziwi. Wywlekanie dla celów politycznych bolesnych informacji z życia prywatnego - w dodatku niesprawdzonych - to cios poniżej pasa.

WJ

Więcej o:
Komentarze (25)
Joanna Mucha oburzona wpisem Kukiza. "Skrzywdził Pan moje dzieci". Na tym się nie skończyło. Zobaczcie, jak wygarnęła mu w Sejmie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • do_podziwu

  Oceniono 75 razy 21

  W zasadzie to z tego kukiza "szczesciarz", bo pani Joanna powinna mu tak przy..p,ierdolic w pysk aby sie w ten poselski fotel wkleil...

 • Anna Kacprzak

  Oceniono 25 razy 9

  Ale pie...nie, jakiś lewacki portal z tego Plotkasprawę, oczywiście, że Kukiz ma rację! Która matka zostawia własne dzieci?! Dostała wścieklizny macicy, bo poznała nowego kochanka, to dzieco stały sisię niewygodne! No, atakujcie mnie teraz nowoczesne feministki!

 • Gość: gosc

  Oceniono 58 razy 8

  Corki Kukiza powinny sie wstydzic za takiego ojca, chyba ze pod jego skrzydlami rowniez wyrosly jak i on na prostakow i jest im wszystko jedno.

 • Gość: gość

  Oceniono 55 razy 7

  Chamska wypowiedź Kukiza. Jak zawsze zresztą...

 • Gość: gosc

  Oceniono 46 razy 6

  To cham i pieniacz ma zryty leb przez nalogi wrazlowy na punkcie swojej rodziny a sam oczernia inna zalosny dupek mam nadzieje ze jego czas sie skonczy wraz z kadencja i nie bedzie zyl z moich podatkow

 • Gość: cóż...

  Oceniono 20 razy 4

  Przypomnijmy,że straciła prawa rodzicielskie do opieki nad dwoma synami i zamieszkała w Warszawie z kochankiem.

 • Gość: Joa

  Oceniono 7 razy 3

  ale ta parasolka, to nie była parasolka, to był męski parasol !!! i czytanie z kartki przez posłankę od 2011 roku, to wstyd !

 • Gość: Brrr

  Oceniono 4 razy 2

  Jak widać pan poseł w godzinach pracy na tablecie czyta projekty ustaw, zgodnie z założeniami ... Ciekawe co to za ustawa? Też chętnie się zapoznam.

 • Gość: servus

  Oceniono 32 razy 2

  wyjątkowo paskudna ta była ministra sportu ... dobrze, że to już nie ona wybiera drużyny do mistrzostw Polski ... "starsi ludzie są przyzwyczajeni do traktowania wizyty u lekarza co dwa tygodnie jako rozrywki" oby na starość posłanka Mucha nie musiała biegać tak często do lekarza ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX