Agnieszka Włodarczyk PIERWSZY RAZ o rozstaniu z Krawczykiem. "Nic się nie dzieje przez przypadek". A on? Ogląda ją w "Azja Express"?

Agnieszka Włodarczyk w rozmowie "Fleszem" przyznała, że "Azja Express" pojawiło się odpowiednim momencie jej życia. Show pozwoliło jej rozpocząć nowy etap w życiu.

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk rozstali się na początku tego roku. Jak można sobie wyobrazić, po tak intensywnym związku nie jest łatwo rozpocząć nowy etap w życiu. Aktorka, będąc na życiowym zakręcie, dostała propozycję udziału w "Azja Express". Czy to jej pomogło?

Wyjechałaś do Azji w trudnym momencie swojego życia. Rozstałaś się po długim związku z Mikołajem Krawczykiem. Czy taka ucieczka w przygodę, w ekstremalna podroż była ci w tym momencie potrzebna? - pytała Iwona Zgliczyńska z "Flesza".
Odpowiem ci jednym zdaniem: chciałam oderwania od  codzienności i potrzebowałam ciekawych, mocnych emocji na tym etapie życia. Nic się nie dzieje przez przypadek - powiedziała Włodarczyk.

Udział w "Azja Express" okazał się dla Włodarczyk nie tylko doskonałą terapią, lecz także świetnym krokiem biznesowym. Show TVN ma świetne wyniki oglądalności, gromadząc przed telewizorami co tydzień średnio po półtora miliona osób. Program budzi też ogromne emocje i rzadko zdarza się, aby ktoś nie obejrzał choć jednego odcinka. Czy w tej grupie znalazł się też Mikołaj Krawczyk? Zobaczcie nasze wideo!

ZI

 

Więcej o:
Komentarze (8)
Agnieszka Włodarczyk PIERWSZY RAZ o rozstaniu z Krawczykiem. "Nic się nie dzieje przez przypadek". A on? Ogląda ją w "Azja Express"?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosc

  Oceniono 16 razy 8

  a ja lubie agnieszke,nie uwazam,zeby to tylko ona byla przyczyna rozpadu jego zwiazku,facet jak kocha to nie obchodza go inne,chocby nie wiem co,rozum chyba tez maja a nie jak pies na zapach,wiec on ponosi wine

 • Gość: gosc

  Oceniono 2 razy 2

  Brak chłopa i dzieci

 • Gość: basia

  Oceniono 1 raz 1

  I znowu tutti frutti, jaka to ja jestem wspaniałą, tolerancyjna i jak lobię nowa babę mojego chłopa. Hehe, . A sama co zrobiła? zabrała ojca dwojgu dzieciom. Nic dziwnego, ze kiedy ochłonął po ostrym seksie, rzucił i ja. Cały ten wywiad jest obrzydliwie kłamliwy.

 • eewulka

  Oceniono 1 raz 1

  Zadufany w sobie dupek, kiepski aktorzyna...

 • Gość: i.l

  Oceniono 5 razy 1

  no, który to już raz to rozpoczęcie nowego życia?
  Następna to będzie emerytura, jako początek nowego życia, a chłopa wciąż brak

 • Gość: dgdgs

  Oceniono 4 razy 0

  Ona była straszna, totalnie odklejona od rzeczywistości, ale chyba wreszcie się pozbierała. Dużo zyskała przez Azję. Brawo!

 • Gość: gosc

  Oceniono 4 razy 0

  no i znowu buhaj rozpłodowy na tapecie ---tęsknota za buhajem was zżera????

 • Gość: Kr

  Oceniono 9 razy -1

  nie lubię jej

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX