Blake Lively w zeszłym tygodniu urodziła. A już parę dni później... bawiła się na ślubie przyjaciółki! I wyglądała ZJAWISKOWO

Blake Lively ponownie została mamą. Nie chcąc zawieść swojej przyjaciółki, zjawiła się na jej ślubie kilka dni po urodzeniu dziecka. Po ciąży nie było śladu!

Blake Lively niecały tydzień temu przywitała na świecie swoje drugie dziecko. Informację w ubiegły piątek podał do wiadomości serwis "ET Online". Nie przeszkodziło to jednak młodej mamie w tym, aby już w weekend odstawić na chwilę swoje nowe obowiązki i uczestniczyć w ważnym dniu bliskiej osoby.

Aktorka w sobotę gościła na ślubie swojej przyjaciółki, o czym poinformowała fanów za pomocą Instagrama. Na wspólnym zdjęciu obie wyglądały wprost bajecznie.

Najpiękniejsza panna młoda na świecie. I najlepsza przyjaciółka, o jaką można prosić. Dziękuję, że jesteś dla mnie WSZYSTKIM. Kocham cię - napisała pod zdjęciem.

Fani nie tylko gratulowali pannie młodej, ale też nie dowierzali, że Lively dała radę zjawić się na uroczystości, choć zaledwie kilka dni wcześniej ponownie została mamą.

Czy ona przypadkiem nie urodziła dosłownie przed chwilą? Cele w życiu.
Tak trzymać, Blake! Uczestniczyć w ślubie dwa dni po porodzie? Ja sama poszłam na wesele 6 dni po, było fajnie, ale męcząco!
Jak to, dopiero co urodziłaś. JAK? - dziwili się.

Trudno nie być w szoku. Ale z drugiej strony, mówimy w końcu o Blake Lively. Ona nawet w ostatnich miesiącach ciąży za każdym razem uśmiechała się do fotografów, wyglądając jak milion dolarów.

MK

Więcej o: