Simon Cowell przesłuchuje uczestniczkę X Factora, ale internauci patrzą na niego. Czyżby zaliczył AŻ TAKĄ wpadkę? "Chyba za bardzo się podekscytował"

Simon Cowell trochę za bardzo się wyluzował podczas ostatniego odcinka X Factora?

Simon Cowell po emisji ostatniego odcinka brytyjskiego X Factora znalazł się w centrum zainteresowania i to bynajmniej nie z powodu, który może go ucieszyć. Czujni internauci zamiast skupić się na występach uczestników, wpatrywali się w pewną część ciała Cowella. Jaką? Skojarzenia był dosyć jednoznaczne.

Czy Simon Cowell zaliczył ubraniową wpadkę czy może trochę za bardzo podekscytował się tym przesłuchaniem?

Uspokajamy jednak. Okazuje się, że przesłuchania nie podniecają Simona aż tak, a sprawcą zamieszania jest jego duży palec u nogi. Juror X Factora przybrał po prostu dosyć swobodną pozycję na kanapie i stąd całe nieporozumienie.

 

Więcej o:
Komentarze (24)
Simon Cowell przesłuchuje uczestniczkę X Factora, ale internauci patrzą na niego. Czyżby zaliczył AŻ TAKĄ wpadkę? "Chyba za bardzo się podekscytował"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • do_podziwu

  Oceniono 85 razy 79

  "Okazuje się, że przesłuchania nie podniecają Simona aż tak, a sprawcą zamieszania jest jego duży palec u nogi." - a Wy z DUZEGO palca "zrobiliscie artykul" -:)))

 • starosta

  Oceniono 44 razy 40

  Artykuł obrażający inteligencję nawet niedorozwiniętych gimnazjalistów.

 • Gość: J.

  Oceniono 34 razy 30

  O co chodzi ??? Nic nie widzę. To co wystaje to jego stopa .....

 • forfiter_jr

  Oceniono 30 razy 24

  Nie wiem, czy się podekscytował, ale redakcja ekscytuje się brakiem skarpetek u jakiegoś faceta. Normalne to chyba do końca nie jest.

 • do_podziwu

  Oceniono 12 razy 6

  Taaaaaak ,widac "golym okiem" co sie dzieje w redakcji Plotka ,kiedy kobiety (redaktorki) biora udzial w czarnym protescie ( bardzo slusznym ) ... chlopaki "glupieja" i z duzego palca u nogi wyklepali artykul .User @starosta was podsumowal dosadnie

 • do_podziwu

  Oceniono 6 razy 4

  Co kilka godzin pojawia sie post @gucia 44 - nie jestem za cenzura ,ale takich "tepakow" jak Ty powinno sie karac ,grzywna .Co chcesz udowodnic ?anonimowy bohaterze Jak Ciebie namierza to bedziesz "przepraszal" i mowil - tylko zartowalem

 • Gość: ABP

  Oceniono 3 razy 3

  A nawet gdyby miał wzwód, to co z tego? Normalni zdrowi mężczyźni miewają coś takiego. I to niekoniecznie tylko w sypialni.

 • Dzizes Maria

  Oceniono 2 razy 2

  brawo artykuł o dużym palcu u nogi...bedzie premia za ilość kliknięć?

 • Gość: Piotrek

  Oceniono 4 razy 2

  Przepraszam, że tu wszedłem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX