Brad Pitt i Marion Cotillard mieli romans na planie? Spójrzcie na TE zdjęcia. Trudno mieć wątpliwości

Brad Pitt romansował z Marion Cotillard na planie filmu "Sprzymierzeni" - tę informacje podawano jako jedną z możliwych przyczyn rozpadu małżeństwa z Jolie. Francuska aktorka wystosowała dementi, jednak i tak najlepiej wszystko widać na zdjęciach z planu.

Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się przez różnice w podejściu do wychowania dzieci - tak przynajmniej wynika z oficjalnych dokumentów. Wiele osób interpretowało te informacje jako zasłonę dymną dla "prawdziwego" powodu, jakim miała być niewierność Pitta. Pojawiły się plotki, jakoby gwiazdor zdradzał żonę z Marion Cotillard, z którą gra w filmie "Sprzymierzeni". Romans miał rozkwitnąć na planie, a oszalała z zazdrości Jolie podobno nawet wysyłała detektywów , by dowieść niewierności Pitta.

Czy na planie byli też "szpiedzy" Jolie? Tego nie wiemy, wiemy natomiast, że w pobliżu znalazł się paparazzo, który podczas przerw między ujęciami zrobił zdjęcia Pittowi i Cotillard. Jeżeli ktoś nie dał wiary dementi francuskiej aktorki, to może przekona go ten materiał:

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Marion Cotillard zaprzeczyła, jakoby łączyło ją cokolwiek z Bradem Pittem. Aktorka ogłosiła, że spodziewa się właśnie drugiego dziecka ze swoim mężem. To właśnie aktor i reżyser, Guillaum Canet, z którym francuska gwiazda związana jest od 8 lat, towarzyszył jej na planie razem z im synem Marcelem,

Na zdjęciach widać, jak Cotillard z rodziną rozmawiają z Pittem, który po przyjacielsku zwracał się do Caneta. Gdy mąż i syn aktorki odeszli, a Cotillard została sam na sam z Pittem, gawędzili chwilę zachowując spory dystans. Zdjęcia idealnie oddają  wydźwięk komentarza Cotillard do całej afery:

To będzie moja pierwsza i jedyna reakcja na wiadomość, która wstrząsnęła w ostatnich 24 godzinach światem. Zazwyczaj nie komentuję takich rzeczy i nie traktuję ich serio, ale w sytuacji gdy dotyka to bezpośrednio ludzi, których kocham, muszę. Po pierwsze, wiele lat temu poznałam mężczyznę mojego życia, ojca mojego syna i dziecka, którego właśnie się spodziewam. Jest moją miłością, przyjacielem i wszystkim, czego potrzebuje - pisała na Instagramie. - W końcu, życzę Angelinie i Bradowi, których bardzo szanuję, by znaleźli spokój w tym trudnym dla nich momencie.

Natomiast emocji i pasji między Pittem i Cotillard nie zabraknie z całą pewnością na ekranie. W "Sprzymierzonych" ich bohaterów - brytyjskiego oficera i działaczkę francuskiego ruchu oporu połączy namiętne uczucie. Zobaczcie fotosy ze scen . Tam chemii nie brakuje.

ZI

Więcej o:
Komentarze (20)
Brad Pitt i Marion Cotillard mieli romans na planie? Spójrzcie na TE zdjęcia. Trudno mieć wątpliwości
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ala

  Oceniono 95 razy 95

  Nie wiem, czy jesteście bardziej głupi, czy podli pisząc te pierdoły. Pewnie jedno i drugie.

 • Gość: Aa

  Oceniono 67 razy 67

  To są kadry z filmu, a na kolejnych zdjęciach jest Marion z mężem i synem.

 • Gość: Łuko

  Oceniono 43 razy 43

  Słaby ten artykuł jak nie wiem. Na zdjęciach nr 2 i 4 są też syn i facet Marion, wiec sami sobie zaprzeczacie, nie wspominając, że nie było żadnego romansu, a wszystko wymyśliły brukowce.

 • Gość: Kurtz

  Oceniono 29 razy 27

  Co za debilny artykuł! Ile razy jeszcze napiszecie że mieli romans zaprzeczajac za dwie linijki tekstu? !

 • Gość: Jola

  Oceniono 22 razy 22

  A gdzie tu dowód na romans? Jesteście hienami, które, gdy zabraknie mięsa żywią się padliną. Podpiszcie pod tymi pierdołami z imienia i nazwiska

 • vahoo

  Oceniono 17 razy 11

  I co z tego?? Na filmie zawsze wszystko wydaje się być prawdziwe, jeśli grają dobrzy aktorzy!!
  A poza tym...romans prawie zawsze uwidacznia problemy w malzenstwie!!

 • pan.malowany

  Oceniono 14 razy 10

  Myslicie, ze w pornolach naprawde sie pieprza? Nieee...oni tylko markuja. Durne paly redakcyjne, to sa aktorzy , ktorzy graja sceny

 • Gość: rommm

  Oceniono 9 razy 9

  Plotek jesteście żenada. Te zdjęcia są z planu zdjęciowego, a na reszcie zdjęć jest obok Brada Pitta mąż i dziecko Marion Cotillard. W dodatku wydała oświadczenie wyśmiewające wszystkich durniów, w tym was, piszących ploty o rzekomym romansie. Ile można, panienki/a, które piszą/e te bzdury niech wreszcie ściśnie pośladki.

 • Gość: zack

  Oceniono 8 razy 8

  ZI podpisz się z imienia i nazwiska

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX