Magdalena Górska wyeksponowała ciążowy brzuch. To już piąty miesiąc. Kreacja? Ryzykowna!

Magdalena Górska

Magdalena Górska (WBF/MAREK KUDELSKI)

Magdalena Górska niedawno ogłosiła, że niebawem znów zostanie mamą, a na premierze nowego zapachu Bohoboco wyeksponowała ciążowy brzuch. Na tak odważną kreację zdecydowałoby się niewiele gwiazd.

Magdalena Górska jest kolejną polską gwiazdą, która właśnie spodziewa się dziecka i wcale tego nie ukrywa. Wręcz odwrotnie. Najlepszym tego dowodem jest jej imponująca kreacja na imprezie Bohoboco, która wyeksponowała jej ciążowy brzuch. Długa czerwona suknia z koronki pięknie prezentowała się na zaokrąglonej sylwetce i widać było, że stan błogosławiony zdecydowanie jej służy. Całość dopełniły odpowiednio dobrane dodatki. Szpilki w cielistym kolorze i srebrna torebka typu clutch.

Aktorka związana jest z reżyserem, Wojciechem Urbańskim. Para ma już 5-letnią córkę, Ninę.

Musimy przyznać, że Magdalena Górska wygląda kwitnąco. A Wam, jak się podobała jej kreacja? Zagłosujcie w naszej sondzie.

AW

Co myślicie o kreacji Magdaleny Górskiej?
Zobacz także
  • "Azja Express" to zdecydowanie najbardziej popularny program rozrywkowy tej jesieni. Emocje wzbudzają tam gwiazdy takie, jak Małgorzata Rozenek czy Hanna Lis, które po raz pierwszy możemy zobaczyć w zupełnie innym wcieleniu. Oprócz rozpoznawalnych osób, w programie pojawiło się też parę nowych twarzy. Kim są Weronika Budziło, Maria Konarowska, Ludwik Borkowski i Paweł Dobrzański? "Azja Express" to nie tylko Małgorzata Rozenek i Renata Kaczoruk. Dla nich kariera dopiero się rozpoczyna! Kim są?
  • Już niedługo zobaczymy Annę Wendzikowską w zupełnie nowym projekcie. Prezenterka właśnie kręci nowy program, który będzie można oglądać na kanale TVN Fabuła. Choć nie wiadomo jeszcze o czym dokładnie będą opowiadać "Dziewczyny z Hollywood", jedno można potwierdzić - to dom Wendzikowskiej będzie jednym z głównych tematów programu. Dzięki temu będziemy mogli się przekonać, jak mieszka gwiazda i czym inspirowała się, aranżując przestrzeń. Zdjęcia z przygotowań do pierwszego odcinka pokazują prezenterkę przebraną za Audrey Hepburn. Zobaczcie jak sobie poradziła z tym tematem i przekonajcie się, jak wygląda jej piękne, eleganckie mieszkanie! Anna Wendzikowska będzie miała nowy program. Zdjęcia kręcone są... w jej domu! Garderoba? MARZENIE
  • Magdalena Górska. Magdalena Górska urodziła!