Brad Pitt o rozwodzie dowiedział się WCZORAJ. "Nie miał o niczym pojęcia"

Najnowsze informacje wskazują, że Brad Pitt był równie zaskoczony swoim rozwodem, co reszta świata.

Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się - ta wiadomość zelektryzowała we wtorek media na całym świecie. Byliście w szoku? Nie tylko wy. Wiele zagranicznych źródeł podaje, że aktor o rozstaniu dowiedział się zaledwie kilka godzin wcześniej. "US Weekly" podaje , że Jolie poinformowała męża o tym fakcie szykując już oświadczenie dla mediów.

Brad dowiedział się o wszystkim wczoraj - zdradził w rozmowie z serwisem bliski znajomy aktora. - Nie miał o niczym pojęcia.

Nie to jest jednak najciekawsze. Para w separacji jest od 15 września, ale w najbliższy piątek mieli wspólnie, całą rodziną udać się na wakacyjny wyjazd do Londynu. Angie odwołała wycieczkę w poniedziałek.

Jolie i Pitt byli ze sobą od 2004 roku, małżeństwem zostali w 2014 roku. Aktorka w pozwie rozwodowym zażądała pełnej opieki nad wszystkimi dziećmi , z zachowaniem możliwości - jeżeli zezwoli na to sąd - odwiedzin dla Brada Pitta. Jak podaje jednak TMZ.com, aktor będzie walczył o prawo do fizycznej opieki .

AB

 

Więcej o:
Komentarze (61)
Brad Pitt o rozwodzie dowiedział się WCZORAJ. "Nie miał o niczym pojęcia"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: wiini

  Oceniono 220 razy 206

  od momentu kiedy się o tym dowiedziałem do tej chwili byłem w szoku, prawdziwym szoku, nic nie mogłem robić, nie wiedziałem nawet co się dzieje dookoła mnie, jedynie o tej szokującej informacji myślałem. Dopiero lekarz podał mi środki uspokajające i jakoś doszedłem do siebie, ale nie mam pojęcia jak ja będę żył po czymś takim. Podpowiedzcie proszę jak Wy sobie z tym radzicie ? To jest gorsze niż koniec świata.

 • Gość: Rozdygotany

  Oceniono 94 razy 82

  Dobrze kombinują.Każde chce dzieci.Potem do Polski- i 500+ od sztuki

 • Gość: Tim Hortons

  Oceniono 74 razy 60

  No ma dziewczyna klasę, nie ma co. Po kilkunastu latach daje mu znać, że się z nim rozwodzi kilka godzin wcześniej niż mediom. Ciekawe, czy zadzwoniła, czy wysłała SMSa...

 • Gość: blink

  Oceniono 48 razy 44

  Mój kolega dowiedział się od swojej żony, że nigdy go nie kochała, a wyszła za niego tylko dlatego, że jej były facet wyemigrował do USA. Dowiedział się w momencie, gdy żonka poformowała go o rozwodzie, ponieważ wrócił dawny fagas. Kumpel ma z byłą 2-kę dzieci. Tyrał jak wół, by zapewnić jej dostatnie życie.

 • Gość: Cezary Pazura

  Oceniono 41 razy 41

  Ja też dowiedziałem się wczoraj. W ogóle nie miałem o niczym pojęcia.

 • stach_79

  Oceniono 55 razy 35

  To potwierdza moją teorię - Jolie jako anorektyczka ma poprzewracane w głowie... ona nie wie co robi... smutne... do czego doszła...

 • Gość: nie moge///

  Oceniono 41 razy 19

  ale z tej jolie pinda

 • ateofi

  Oceniono 21 razy 15

  Angelina HJolie ma poważne kłopoty samam ze sobą. Nie dość, że się prawie zagłodziła, to jeszcze nie ma jednej osoby z jej otoczenia, która wypowiadałaby się o niej pozytywnie. Angelina jest apodyktyczną perfekcjonistką, która nie znosi żadnego sprzeciwu. W Hollywood jest uważana za "rozwydrzonego bachora", któremu wszyscy mają bić pokłony! A teraz jeszcze pozew rozwodowy składa pod wpływem impulsu i szczuje media przeciwko mężowi, chcą odebrać dzieci. Powinna się leczyć u dobrego psychiatry, bo zdaje, ze jej epizody z samo-okaleczaniem się nie były przypadkiem - ona jest niestabilna emocjonalnnie.
  Trzymaj się Brad i nie pozwól odebrać sobie dzieci tej wariatce!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX