Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się, a dopiero co zrobiono im TE zdjęcia. "Nie dali po sobie poznać, że to ich OSTATNIE wspólne chwile"

Angelina Jolie i Brad Pitt się rozwodzą, a jeszcze dwa miesiące temu świętowali urodziny bliźniaków. Na swoich ostatnich wspólnych zdjęciach nie wyglądają jak para w kryzysie.

Uśmiechnięci, zadowoleni, zrelaksowani. Gdy paparazzi po raz ostatni sfotografowali Angelinę Jolie i Brada Pitta razem, nic nie wskazywało, że to już ostatnie ich wspólne zdjęcia. 12 lipca świętowali 8. urodziny Vivienne i Knoxa jak typowa, szczęśliwa rodzina.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Para zabrała swoje najmłodsze pociechy na posiłek w West Hollywood, a potem do sklepu, gdzie kupowali gadżety na urodzinową imprezę.

Wydawali się bardzo zrelaksowani i nie dali po sobie poznać, że to ostatnie chwile ich wieloletniego związku - donosi "Daily Mail".

Trudno uwierzyć, że raptem dwa miesiące później, Angelina wystąpiła o rozwód oraz wyłączne prawo do opieki nad szóstką dzieci.

WJ

Więcej o:
Komentarze (4)
Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się, a dopiero co zrobiono im TE zdjęcia. "Nie dali po sobie poznać, że to ich OSTATNIE wspólne chwile"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • dorry

  Oceniono 6 razy 6

  Mieli zrobić karczemną awanturę w sklepie? Wtedy bylibyście zadowoleni?

 • Gość: Buba

  Oceniono 6 razy 6

  No przy dzieciach to może i dobrze, że się nie kłócili... i co, mieli nie obchodzić urodzin bliźniaków, bo im się nie układa?

 • Gość: Brangelinator

  Oceniono 1 raz 1

  Pamiętacie ten film? Podobno od niego zaczął się ich związek. 11 lat szybko zleciało.. Pan i Pani Smith, z filmik.tv

 • Gość: Klara Głębocka

  0

  Angelina Jolie ,koniecznie chce zostać,postrzegana jako Matka Teresa,i inna równie niezrównoważona Diana,bo taka jest tamte miały psychiczne problemy,ona również ,na pokaz Swięte.Adoptuje dzieci,ma własne,na zdjęciach razem.W rzeczywistości 6 opiekunek je wychowuje

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX