Brad Pitt i Angelina Jolie się rozwodzą. A pamiętacie PIERWSZY dowód, że plotki o ich romansie są prawdą? TO zdjęcie wstrząsnęło fanami

Brad Pitt i Angelina Jolie byli razem przez 12 lat, a ich związek zaczął się w atmosferze skandalu. Pamiętacie, jak dowiedzieliśmy się o ich miłości?

Angelina Jolie została matką zanim związała się z Bradem Pittem. Adoptowała synka i jak często zaznacza w wywiadach, to on sprawił, że dojrzała jako kobieta. Romans pary aktorów zaczął się na planie filmu "Pan i Pani Smith", gdzie podobno spędzali ze sobą każdą wolną chwilę. 

O tym, że piękna seksbomba i hollywoodzki przystojniak mają się ku sobie, mówiono, ale dowodów nie było. Aż do pamiętnego 19 kwietnia 2005 roku, kiedy to na okładce "Us! Magazine" ukazało się zdjęcie. 

Angie z Maddoxem, a obok... Tak, to Pitt!

Maddox chętnie spędzał czas z Bradem, chodził za nim krok w krok - donosili świadkowie, którzy widzieli parę na plaży.

Angelina Jolie i Brad PittAngelina Jolie i Brad Pitt US Magazin

 

Było widać, że aktor i chłopiec mają ze sobą bardzo dobrą, bliską relację.

Więcej dowodów nie było już potrzebnych. To był oficjalny początek "Brangeliny".

JM

 

Komentarze (6)
Brad Pitt i Angelina Jolie się rozwodzą. A pamiętacie PIERWSZY dowód, że plotki o ich romansie są prawdą? TO zdjęcie wstrząsnęło fanami
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Chhf

  Oceniono 38 razy 28

  Co z projektem ustawy antyaborcyjnej? Już ją rząd odrzucił? Ktoś coś wie? Czy będą szanowany te nieliczne i tak prawa kobiet w naszym kraju?

 • Gość: Pańcia

  Oceniono 11 razy 5

  Zaczęło się aferą i aferą się kończy... Smutne.

 • Gość: ej

  Oceniono 2 razy 2

  nie pamietam. A co to za jedni?

 • Tomasz Wierzbicki

  Oceniono 2 razy 2

  Ja ten wstrząs do tej pory pamiętam !!! Jakby ktoś mnie siekierą zdzielił. Bardzo bolało, no ale czas leczy rany. Po latach się z tym pogodziłem, nawet polubiłem Andżelę. Ale jak to w życiu bywa. Z czymś się pogodzisz, jesteś szczęśliwy a tu kolejny cios z drugiej strony. Mam jednak nadzieję że Brad z Andżelą się jednak pogodzą bo nie wiem czy zniosę psychicznie tą sytuację !!!!! Proszę plotku o kolejne informacje bo będąc w niepewności nie mogę normalnie funkcjonować !!!!

 • Gość: loiuyhg

  Oceniono 11 razy 1

  |nie buduje się szczęścia na cudzym nieszczęściu stara prawda a dzieci miały zagwarantować utrzymanie związku bo w końcu zostawienie takiej gromady to zwykle świństwo a jednak i tak nic z tego jakoś nie współczuję

 • Gość: Helena Pazdzioch

  Oceniono 13 razy -1

  A gó... mnie to obchodzi !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX