Jennifer Aniston "czuje satysfakcję" z powodu rozwodu Pitta i Jolie. To nie koniec. "Zawsze wiedziała, że Angelina..."

Jak na wieść o rozstaniu byłego męża i kobiety, która mu go odbiła, zareaguje Jennifer Aniston? To pytanie interesowało fanów i media niemniej od przyczyn rozwodu. Odpowiedź znalazł "US Weekly".

 We wtorek amerykańskim show-biznesem wstrząsnęła informacja o tym, że Angelina Jolie złożyła w sądzie pozew rozwodowy. Powodem miały być "różnice nie do pogodzenia". Wiadomo też, że aktorka będzie walczyć o pełną opiekę nad dziećmi. Mniej oficjalnie mówi się o tym, że gwiazda miała problem z "metodami wychowawczymi" męża, jego słabości do alkoholu, marihuany oraz Marion Cotillard.

Internet momentalnie zalała fama memów i gifów z Jennifer Aniston . Mimo, że gwiazda "Przyjaciół" i Brad Pitt rozwiedli się ponad 10 lat temu, fani i media wciąż żyją nadzieją na zejście się. A teraz świętują "zwycięstwo" Aniston. Jak informuje magazyn "US Weekly", aktorka, mimo, że życzy swojemu mężowi jak najlepiej, odczuwa teraz "drobną satysfakcję". 

I to jest właśnie karma - miała powiedzieć swoim przyjaciołom. 

Źródła magazynu donoszą, że dla Aniston rozwód Pitta i Jolie, z którą poznał się, kiedy jeszcze byli małżeństwem, nie jest bardzo zaskakującą informacją. 

Zawsze przeczuwała, że w tym związku kiedyś wydarzy się coś złego. Miała poczucie, że Angelina nie jest tą kobietą, z którą Brad zostanie do końca. Ona ma zbyt złożony charakter. Brad to prosty chłopak - donosi magazyn.

Brad Pitt i Angelina Jolie rozstają się po 12 latach związku. Jennifer Aniston rok temu wyszła za Justina Theroux.

EK

Więcej o:
Komentarze (22)
Jennifer Aniston "czuje satysfakcję" z powodu rozwodu Pitta i Jolie. To nie koniec. "Zawsze wiedziała, że Angelina..."
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: hooltay

  Oceniono 33 razy 29

  a co powiedziała susan sarandon? W końcu brad zagrał u jej boku epizod w thelmie, jakieś 25 lat temu, czy jej zdanie się nie liczy?

 • pan.malowany

  Oceniono 29 razy 27

  Swiat czekal...na reakcje Jennifer. Wy poyeby redakcyjne. Swiat czeka na koniec wojny w Syrii a nie wypierdy celebrytow.

 • go

  Oceniono 14 razy 12

  To bzdura. Zresztą, gdyby ciągle żyła informacjami o Bradzie znaczyłoby, że sama potrzebuje pomocy. Brad był z Angeliną dłużej niż z Jennifer, mają wspólne dzieci, wiąże ich więcej niż z Aniston.

 • Gość: Maja

  Oceniono 14 razy 8

  Co za brednie. .. Jennifer Aniston uważa że Aniston ma złożony charakter i dopadła ja karma ??? Mówi sama o sobie PLOTEK ogarnij się! !!!!

 • Gość: gfgrr

  Oceniono 10 razy 6

  Jenny zapewne ma to w du..pie

 • Gość: bradxit

  Oceniono 10 razy 6

  TEAM ANISTON FOREVER!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: marte

  Oceniono 21 razy 5

  Aniston i tak już nie wróci do Brada bo i po co?Wiadomo,żeBrad lubi zdradzać i kocha sobie golnąć.Ona już poukładala sobie świat bez niego.Angela jest po prostu zwariowaną ususzoną sliwką z porypanym charakterem,nieraz już słuzba to wywlekała na światło dzienne.teraz to dopiero się dowiemy jacy Oni byli zakręceni i poje bani!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX