Maciej Zień wraca po aferze. Na ściance wiele wzruszeń. Jedna z gwiazd się popłakała!

Maciej Zień zorganizował pierwszy pokaz od głośnego skandalu z zeszłego roku, kiedy został oskarżony przez wspólników o zawłaszczenie części kolekcji i kilkudziesięciu tysięcy złotych. Zaproszone gwiazdy nie kryły poruszenia.

Maciej Zień wraca na polskie salony po głośnym konflikcie ze wspólnikiem, który oskarżył go o kradzież części kolekcji i kilkudziesięciu tysięcy złotych. Było to wielkie wydarzenie nie tylko dla niego - zaproszone gwiazdy okazywały mu dowody oddania i wsparcia na ściance. Aneta Kręglicka nie kryła wzruszenia. Wśród gości znaleźli się inni polscy projektanci, Łukasz Jemioł i Tomasz Ossoliński.

>>>> ZOBACZ ZDJĘCIA

W zeszłym roku Maciej Zień zamieszkał na stałe w Brazylii, skąd pochodzi jego mąż. W czerwcu na Facebooku Spółki Zień pojawiło się oświadczenie, w którym podano bardziej sensacyjne powody wyjazdu - mogliśmy w nim przeczytać, że po planowanym końcu urlopu Zień "nie pojawił się w siedzibie Spółki", wcześniej "zabierając część kolekcji oraz kilkadziesiąt tysięcy złotych w gotówce bez zgody i wiedzy Spółki, pozostawiając Spółkę w bardzo dużym zadłużeniu". Projektant nazwał oskarżenia pomówieniami, twierdził, że Spółka zalega mu z płatnościami, a winą za cała aferę obarczył wspólnika. który chciał go oczernić i "przejąć kontrolę nad marką".

We wrześniu Zień przeprosił za te słowa, tłumacząc, że działał pod wpływem emocji.

Oświadczam, iż przedstawione przeze mnie zarzuty wobec Józefa Kosiorka były bezpodstawne i nieprawdziwe oraz formułowane pod wpływem impulsu, wynikającego ze znalezienia się w bardzo trudnej sytuacji życiowej i zawodowej.Jest mi bardzo przykro z powodu zaistniałej sytuacji i traktuję niniejsze przeprosiny jako formę zadośćuczynienia wobec mojego Wspólnika  - napisał na Facebooku.

EK

Więcej o:
Komentarze (11)
Maciej Zień wraca po aferze. Na ściance wiele wzruszeń. Jedna z gwiazd się popłakała!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ok

  Oceniono 6 razy 6

  Ossoliński by bardziej pasował do Woźniaka niż Szulim:)))

 • Gość: Bobik

  Oceniono 6 razy 6

  Ojej, no duży chłopiec w krótkich spodenkach... Nie umie brać odpowiedzialności za swoje słowa i czyny. Smutne.

 • Gość: Twój Pan

  Oceniono 25 razy 3

  "...skąd pochodzi jego mąż"
  przecież to nawet brzmi debilnie
  znowu promocja pederastii

 • Gość: rtg

  Oceniono 2 razy 2

  "Jest mi bardzo przykro z powodu zaistniałej sytuacji i traktuję niniejsze przeprosiny jako formę zadośćuczynienia wobec mojego Wspólnika - napisał na Facebooku."

  Buahahahaha. Wspólnik powinien go przeczołgać przez sąd , to się facet nauczy trzymać "nerwy" na wodzy.

 • Gość: Pień

  Oceniono 11 razy 1

  Pojebało was w tej komuszej warszafce. Wróciła żona brazylijskiego męża. Chlip chlip, sssnirfff.

 • Gość: Luna

  Oceniono 4 razy 0

  A gdzież się podział mąż, Brazylijczyk, p. Zienia.

 • Gość: aba

  Oceniono 8 razy 0

  dewiacja

 • Gość: AlojzP

  Oceniono 4 razy 0

  Jaka małostkowość wspólnika - te kilkadziesiąt tysięcy. Przecież Zieniowi to starcza na 2 miesiące życia i to pomieszkując kątem u znajomych.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX