Keira Knightley zwiedza Wenecję z przyjaciółkami. Przeciętna turystka? Nie w TAKICH ubraniach. "Coco Chanel byłaby dumna"

Keira Knightley od dłuższego czasu jest twarzą Chanel. Ubrania tej marki wkłada nie tylko na wielkie premiery.

Keira Knightley w maju ubiegłego roku została mamą. Aktorka nigdy nie miała problemów z utrzymaniem formy. Wręcz przeciwnie - media często spekulowały, że jej niska waga i drobna sylwetka mogą wynikać z anoreksji. Informacje te jednak nigdy się nie potwierdziły, a gwiazda często mówiła, że za jej wygląd zwyczajnie odpowiedzialne są geny. Faktycznie - już miesiąc po porodzie po dodatkowych kilogramach nie było u niej śladu .

Teraz aktorka wybrała się na wakacje do Wenecji. Również tam zaprezentowała nienaganną figurę. Knightley korzystała z uroków włoskiego miasta, przechadzając się po wąskich uliczkach, zwiedzając zabytkowe budynki, pływając wodną taksówką i bawiąc się w restauracjach. W ciemnych okularach może i wyglądałaby jak jedna z tysięcy turystów, gdyby nie pasiasty komplet od Chanel, który zdradził, że mamy do czynienia  z gwiazdą wielkiego formatu. Jej wyglądem zachwycały się zagraniczne media .

Keira Knightley bardzo poważnie traktuje obowiązki związane z byciem twarzą luksusowej marki. Coco Chanel byłaby dumna, widząc aktorkę w zalotnym komplecie w paski, który miała na sobie podczas zwiedzania Wenecji - pisało "InStyle".

A jak Wam się podoba?

MK

Więcej o:
Komentarze (6)
Keira Knightley zwiedza Wenecję z przyjaciółkami. Przeciętna turystka? Nie w TAKICH ubraniach. "Coco Chanel byłaby dumna"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ww

  Oceniono 2 razy 2

  Coco, nie Coco, co za różnica? Sądzicie, ze każdy przechodzień zastanawia się nad metką na lewej stronie? A kiecka więcej niż przeciętna, nie powinna kosztować więcej jak stówę, a jak są idioci, co dokładają do tego zero, za metkę na lewej stronie, i jak przez to czują się bardziej wartościowi, iihihi,to olał ich. Niech płacą. ., ale w tych strojach nie ma nic wyszukanego ani luksusowego. Przypuszczam zresztą, ze ona tych kiecek ie kupowała, tylko od firmy dostała, bo nie dosc, że jest Chanel, to właśnie właśnie w tak napędza się takie artykuły, i przekonuje frajerki do kupowania....

 • Gość: polka

  Oceniono 2 razy 2

  To ona znów była w ciąży? Przecież urodziła dziecko w maju ubiegłego roku

 • EWA PRACOWNIA

  Oceniono 1 raz 1

  Ja w Wenecji byłam ubrana jak Keira, i nie ubieram się u Chanel

 • Gość: Ja

  Oceniono 1 raz 1

  Uwielbiam ja.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX