Agata Duda na Dożynkach. Na TAKIE zdjęcia Pierwszej Damy warto było czekać. Spróbujcie je obejrzeć i się nie uśmiechnąć

Agata Duda ostatnio rzadko pokazuje się publicznie, ale jak widać, jest w świetnej formie. Podczas Dożynek w Spale prezydentowa bawiła się doskonale!

Agata Duda razem z mężem uczestniczyła w tradycyjnych Dożynkach Prezydenckich, które co roku odbywają się w Spale. Pierwsza Dama była zachwycona tym, co prezentowali rolnicy. Jej mina mówi sama za siebie - tak dobrze Agata Duda nie bawi się chyba na żadnej oficjalnej imprezie! 

Podczas Dożynek odbywał się konkurs na najpiękniejszy wieniec - zwycięzca otrzymuje Nagrodę Prezydenta. Nam ciężko skupić się na dziełach, które tego dnia były prezentowane. Pierwsza Dama płacząca ze śmiechu? Impreza musiała być bardzo udana ;)

JM

Więcej o:
Komentarze (227)
Agata Duda na Dożynkach. Na TAKIE zdjęcia Pierwszej Damy warto było czekać. Spróbujcie je obejrzeć i się nie uśmiechnąć
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Przemyslaw Oginski

  Oceniono 128 razy 86

  Agata Duda jest nauczycielem języka niemieckiego. W ostatnich dniach w Warszawie pobito profesora UW, za to że w tramwaju mówił po niemiecku. Jako Pierwsza Dama Agata Duda zapraszała, po niemiecku, do przyjazdu do Polski na ŚDM. Może by teraz Pierwsza Dama potępiła bicie ludzi za używanie języka niemieckiego w środkach transportu??

 • Gość: gosc

  Oceniono 127 razy 51

  Koszmar w dolinie wiązow straszna kobieta straszna twarz dziwne miny tak jak jej meza ktory powinien byc księdzem a nie tym kim jest jego gestykulacja miny typowe dla komunistycznego przywodcy w koreii polnocnej strasznie brzydcy odpychajacy ludzie

 • Gość: ada

  Oceniono 91 razy 45

  nie wiem ale od pewnych osób oczekuje się określonego zachowania, dyskrecji, taktu, wstrzemięźliwości w swoich gestach! już na SDM nie wyszło i teraz też.

 • Gość: polo

  Oceniono 129 razy 43

  Z prostaków pisowskich państwa sie nie zrobi,dziad zawsze bedzie dziadem.

 • Gość: jarek rdzawe oko

  Oceniono 78 razy 40

  pani Agata się uśmiała bo Maliniak powiedział jej, że jest uczciwy.

 • Ireneusz Stefan

  Oceniono 116 razy 40

  Fałszywe, budyniowe, krzywe, pisowskie twarze. To ich przepis na budowę kraju. Nic tylko wymiotować. Wstyd przynoszą nic więcej. Nienażarte dziady.

 • six_a

  Oceniono 85 razy 37

  biedna, aż się popłakała. a ubrana jak na bal barbie. kena gdzieś zgubiła w sianie.

 • jerzyt21

  Oceniono 69 razy 33

  Jak byście miały pensję 12 tysięcy/mc za "bycie żoną"
  też bawiły byście się świetnie!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX