Zofia Ślotała świętuje drugą rocznicę związku! Dostała od ukochanego piękny prezent

Zofia Ślotała dostała od swojego partnera wielki bukiet róż. Wszystko z okacji drugiej rocznicy związku z Kamilem Haidarem.

Zofia Ślotała w 2014 roku, po nieudanym związku z Borysem Szycem, związała się z Kamilem Haidarem. Niecały rok później para przywitała na świecie córkę. Zakochani niechętnie pokazują się razem publicznie, oddzielając życie prywatne od zawodowego. 

Ze Snapchata stylistki dowiedzieliśmy się, że minęły właśnie dwa lata, odkąd żyje u boku partnera. Z tej okazji Haidar podarował jej bukiet czerwonych róż.

Rocznica - napisała na zdjęciu gwiazda.

Zofia ŚlotałaZofia Ślotała Screen z Snapchat/miss_zi

 

Kamil Haidar urodził się w Polsce, ale dzieciństwo spędził w Syrii, skąd pochodzi jego ojciec, a następnie w Libii. Do Polski wrócił w 1991 roku. Jest muzykiem i chętnie angażuje się we wszelkie akcje społeczne i humanitarne. Razem z Zofią Ślotałą ma roczną córkę, Ranję. 

MK

Więcej o:
Komentarze (8)
Zofia Ślotała świętuje drugą rocznicę związku! Dostała od ukochanego piękny prezent
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ula

  Oceniono 1 raz 1

  Jeśli jej córka ma rok i dwa miesiące a oni obchodzą rocznice druga związku a pną było do tego w ciąży 9 miesięcy to wychodzi ze dziecko powstało w pierwszym miesiącu znajomosci .... Fajnie...

 • Gość: gostka

  0

  Na zdjęciu jest Emil, nie Kamil.

 • Gość: Gość

  0

  Jestem ciekaw na ile jej partner zmienił o niej zdanie od występu w TVN 15.02.2016 kiedy powiedział ,że mu ten związek sprowokowany jej szybką ciąża zupełnie nie leży!!!

 • Gość: Gosc

  0

  Zdaje mi sie, ze na 5-tym zdjęciu jest Emil a nie Kamil...

 • Gość: jjjihyufff

  0

  dlaczego ona ma ciagle tak dziwnie usta otwarte? nie umie sie inaczej cieszyc? co za przedziwna maniera, pewnie jeszcze uważa że to świetnie wygląda... od jakiego celebryty to zgapiła i małpuje nieustannie?

 • Gość: ksike

  0

  Z doda był jego brat baranie...

 • ewidentnie

  Oceniono 1 raz -1

  ona jest z tym kolesiem????matko kochana, ten szol biznes to jakas orgia, przeciez on niedawno cos teges z doda, a tu juz inna celebrytka???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX