Agnieszka Chylińska po koncercie. Nie patrzymy na sylwetkę, ale na "zmęczoną" twarz. Szok! Fani: Kupuje pani alko bez dowodu?!

Agnieszka Chylińska wrzuciła zdjęcie po koncercie. Choć ewidentnie jest dość mocno wymęczona występem, cera wygląda promiennie.

Agnieszka Chylińska w ostatnim czasie często przysparzała swoim fanom powodów do zmartwień. Wiele osób niepokoiła jej coraz wątlejsza sylwetka , jednak najwyraźniej te czasy odeszły w niepamięć, bowiem na najnowszym zdjęciu - mimo niesprzyjających warunków (rozmazany makijaż, zmęczenie występem) - wygląda kwitnąco.

Nie sposób nie zauważyć, w jak świetnej kondycji jest skóra piosenkarki. Brak najmniejszej zmarszczki, niedoskonałości, a przy tym nie widać, żadnych przesadnych wypukłości, które tak często zdarza się widzieć na polskich salonach.

Czy kupuje Pani alko bez pokazywania dowodu? Wątpię :-) Czas się chyba zatrzymał ;)
Nastolatka
Piękny kolorowy ptak

Fani w komentarzach na Instagrmie wychwalili urodę Chylińskiej i chyba też się zgodzicie, że piosenkarka wygląda naprawdę nieźle. My czekamy i już zacieramy ręce, czekając na kolejny nowy look artystki. W końcu to "królowa metamorfoz".

ZI

Komentarze (7)
Agnieszka Chylińska po koncercie. Nie patrzymy na sylwetkę, ale na "zmęczoną" twarz. Szok! Fani: Kupuje pani alko bez dowodu?!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ola

  Oceniono 1 raz 1

  Ona (może już on)jest chyba w trakcie zmiany płci. Innego wytłumaczenia nie widzę

 • Gość: Jedzą.

  Oceniono 1 raz 1

  Wygląda przeokropnie !!! Zero kobiecości. Dziary i kości skórę ,,zdobią " - abyś Agnieszko głosu nie straciła przez igranie z ciałem gdyż. ....cóż wtedy z Tobą będzie?

 • Gość: mjusty@interia.pl

  0

  ŚWIETNIE WYGLADASZ AGNIESZKO

 • Gość: mjusty@interia.pl

  0

  Nigdy nie było lepiej

 • Gość: Kaska

  0

  a mi sie ona teraz podoba, fajna jest:)

 • Gość: ......

  Oceniono 2 razy 0

  Czy ona zmienia się w mężczyznę?

 • Gość: Monika

  Oceniono 1 raz -1

  Ma tyle kasy ale na terapię żałuje. Bulimia, anoreksja-po co się tak męczyć całe życie. Ja nie mogę patrzeć, co się z nią stało, widać, że bardzo chora

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX