Aneta Zając w SUKNI ŚLUBNEJ. Tak, dobrze widzicie. Wygląda pięknie!

Aneta Zając w białej sukni ślubnej? Wygląda znakomicie, ale aktorka wcale nie planowała ślubu. Za to jej serialowa bohaterka - owszem.

Aneta Zając prywatnie nie planuje na razie ślubu albo przynajmniej w mediach jeszcze się tym nie pochwaliła. Zupełnie inaczej jest natomiast w przypadku serialowej Marii Radosz, w którą wciela się aktorka w "Pierwszej Miłości". Jej postać już niedługo ma powiedzieć sakramentalne "tak", ale zanim to nastąpi będzie musiała zmierzyć się z kolejnymi problemami.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Ona i Michał (Wojciech Błach) mają pobrać się w Urzędzie Stanu Cywilnego. Gdy ukochany czeka wraz z zaproszonymi gośćmi na pannę młodą, w jej domu niespodziewanie zjawia się policja.Okazuje się, że życie Melki jest w niebezpieczeństwie, a wszystko przez Dragona, który usiłuje uciec z więzienia. Czy Marysia zdąży pomóc dziewczynie? Tego już niedługo dowiecie się w serialu "Pierwsza Miłość".

A tymczasem oceńcie sami, jak w białej sukni wygląda Aneta Zając. My jesteśmy zachwyceni!

 

Więcej o:
Komentarze (9)
Aneta Zając w SUKNI ŚLUBNEJ. Tak, dobrze widzicie. Wygląda pięknie!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ika

  Oceniono 1 raz 1

  Ładna buzia, ale ona zawsze wygląda przysadzisto i nie wiem dlaczego ale jakoś tak .... , a naprawdę slicznie i młodziutko wygląda jej twarz

 • Gość: gość

  Oceniono 1 raz 1

  Ładnemu we wszystkim ładnie

 • 1234qwerty

  0

  Taki sobie kurdupelek.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX