Agnieszka Woźniak-Starak z mężem pierwszy raz po ślubie. Kreacja droższa od tej ślubnej. Widać obrączki!

Agnieszka Szulim dokładnie tydzień temu została żoną Piotra Woźniaka-Staraka, przyjmując jego nazwisko. Teraz para pojawiła się publicznie po raz pierwszy.

Agnieszka i Piotr Woźniakowie-Starakowie to jedni z najbardziej wyczekiwanych gości corocznego balu fundacji TVN-u "Nie jesteś sam". Nic dziwnego - to właśnie tam rok wcześniej odbyły się ich zaręczyny. Od kilku dni cała Polska żyje tylko ich bajecznym ślubem, który odbył się w Wenecji. Kiedy więc pojawili się na "salonach", fotografowie bacznie obserwowali każdy ich krok.

Prezenterka na tę okazję wybrała obfitą suknię projektu Oscara de la Renty. Jego cena zwala z nóg - tiulowa kreacja to koszt blisko 30 tysięcy złotych! Do niej dobrała długie, czarne kolczyki, podobne do tych, które założyła na swój ślub. Producent wystąpił natomiast w granatowym garniturze - tradycyjnie już bez krawata - i niedbałej fryzurze, która jest jego wizytówką. Dumnie prezentował też swoją obrączkę.

MK

Więcej o:
Komentarze (44)
Agnieszka Woźniak-Starak z mężem pierwszy raz po ślubie. Kreacja droższa od tej ślubnej. Widać obrączki!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ;(

  Oceniono 3 razy 3

  Nieźle się Szulimowa na twarzy posunela. Widac ząb czasu. Wygląda jakby była jego matką. A on to taki aseksualny kudłady pączek, fujka. Mógłby o siebie zadbać. odzyskałby pewność siebie i nie potrzebowałby botox mamuśki żeby leczyć kompleksy.

 • Gość: 1

  Oceniono 3 razy 3

  Szczyt wyrachowania ta Agniecha... Niech ktos teraz powie, ze ona jest z nim ze szczerej i bezinteresownej milosci :D buhahaha. Zdesperowana Mama i jej zagubione dziecko , troche ohydne

 • pan.malowany

  Oceniono 2 razy 2

  Od kilku dni cała Polska żyje tylko ich bajecznym ślubem, ...bla bla bla. chyba tylko gazeta orgazmow dostaje ..reszta ma w dupie ich slub

 • Gość: pob82166

  Oceniono 2 razy 2

  Niedlugo podniose pokrywke i wyskoczy szulim ze starakiem......brrrrrr,jak kiedys rusin,doda,jeszcze rozenek,okropne

 • Gość: Wspolczuje

  Oceniono 2 razy 2

  Zal mi go. Cwana pazerna babcia go opetala

 • Gość: Gigiigig

  Oceniono 2 razy 2

  Ohydna para. Mama i syn. Naiwniak i kuguarzyca

 • Gość: Greebo

  Oceniono 1 raz 1

  Ślub Bardachy z Barbarellą...

 • Gość: Dobre Dziennikarstwo

  Oceniono 1 raz 1

  UWAGA!
  Po ślubie, cytuję, "Widać obrączki!"

  Ja pi€rdo0ę, któż by sie tego spodziewał???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX