Małgorzata Roznek pokazała nową twarz w swoim nowym programie. Chodzi o "bobra", a potem Majdana

Małgorzata Rozenek w jesiennej ramówce TVN Style dostała swój własny program "W dobrym stylu". Czy to obecność Mateusza Gesslera, czy rosnąca pewność siebie sprawiły, że pokazała widzom, że jest zadziorna i dowcipna? Nie wiemy, ale zmianę widać gołym okiem!

Ostatnio trochę zapomniano o naddanym znaczeniu wyrażenia "nowa twarz", a wszystko przez rozszalałą modę wśród gwiazd na operacje plastyczne. Podkreślmy jednak, że nam nie chodzi o "nową twarz Rozenek" w znaczeniu dosłownym, lecz przenośnym.

Małgorzata Rozenek przed kamerą w swoim programie "W dobrym stylu" zachowuje się zupełnie inaczej niż nas przyzwyczaiła. Wizerunek zdystansowanej, dobrze wychowanej perfekcjonistki, jaki znamy np. z "Perfekcyjnej Pani Domu", "Piekielnego Hotelu" czy "Projektu Lady", po obejrzeniu pierwszego odcinka jej własnego show w TVN Style, wydaje się tak odległy!

A co jadłeś najdziwniejszego? - spytała Rozenek swojego gościa Mateusza Gesslera.
W Kanadzie jadłem bóbra - odpowiedział szef kuchni.
Bobra? [chwila ciszy - przyp. red. ] Nie no, wiesz, że tego nie puścimy. Bo to tak brzmi trochę dwuznacznie - powiedziała Roznek.

Jeśli nie nadążyliście za sprośnym żartem Rozenek, wyjaśniamy, że niektórzy bobrem nazywają waginę - co tłumaczy rubaszny uśmieszek gospodyni show. Potem było już, co prawda bez dwuznaczności, ale za to pojawił się słowa i tematy, których "Lady" raczej nie porusza.

A ja jadłam węża - próbowała zaimponować Gesslerowi Rozenek
Węża ja jadłem też. To jest norma - zgasił Rozenek kucharz
To powiedz to Radosławowi, który o mało nie zwymiotował! - odparowała.

Małgorzata Rozenek mówi o Radosławie Majdanie coraz śmielej. Gdy Irena Kamińska-Radomska wskazała, że na przyjęciu najlepiej rozsadzać pary i usadzać gości na przemian kobieta-mężczyzna, Rozenek wypaliła:

To jak to, po obu stronach Radosława mam usadzić jakieś dwie kobiety?! O nie, nie, nie - mówiła ni to rozbawiona, ni to rozeźlona. 

Przyznamy się, że z przyjemnością obserwujemy, jak Małgorzata Rozenek otwiera się i pokazuje swoją nową twarz. Dlaczego? Coś nam mówi, że w jest ona prawdziwa! Czy to "w dobrym stylu"? Szczerość zawsze.

ZI

Więcej o:
Komentarze (6)
Małgorzata Roznek pokazała nową twarz w swoim nowym programie. Chodzi o "bobra", a potem Majdana
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ada

  0

  "...wyjaśniamy, że niektórzy bobrem nazywają waginę..."
  Wagina to pochwa.
  Bobrem nazywa się owłosienie łonowe.

 • Gość: gosc

  0

  no strasznie sie usmialam,az popuscilam,no niesamowite,gosia naprawde?ty zalosna kuklo

 • Gość: ira

  0

  co by nie mówić o tej pani, to napewno można powiedzieć, że to najszybciej zmieniająca się twarz w szołbizie , no może jej tylko dorównać pani Minge

 • Gość: Obserwator

  0

  Boże, ale poziom. Brak słów!

 • Gość: Lola

  0

  Co to za dno. Nie będę tego oglądać .

 • Gość: *****

  0

  słoma z butów wychodzi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX