Anita Sokołowska pochwaliła się zdjęciami z urodzin syna. "TAK, TAK, TO JUŻ 3 LATKA!" Życzenia złożyli fani i... Agnieszka Sienkiewicz

Anita Sokołowska napawa się urokami macierzyństwa. Na jej Instagramie znalazło się ostatnio dużo uroczych zdjęć z wypadu na wieś.

Anita Sokołowska w sobotę świętowała trzecie urodziny swojego syna, Antosia. Aktorka i jej pociecha spędzili je u rodziny na Podlasiu, gdzie główną rozrywką było buszowanie po sadzie i pobliskich polach. Gwiazda "Przyjaciółek" wrzuciła na Instagram sporo zdjęć z wyjazdu, w tym jedno z samej imprezy urodzinowej chłopca. Widać na nim tort przygotowany specjalnie na tę uroczystość.

TAK, TAK, TO JUŻ 3 LATKA! Świętujemy. Tort zrobiony przez mą kochaną kuzynkę Kasię - najpiękniejszy i najlepszy na świecie - napisała, zachwalając ciasto.

Korzystając z okazji, fani składali życzenia solenizantowi.

Samych cudowności i radości dla syneczka
Radości i zdrówka wszystkiego najlepszego dla młodzieńca - czytamy pod zdjęciem.

Wśród komentujących znalazła się też Agnieszka Sienkiewicz.

Niech rośnie duży i dzielny!!!! - napisała.

Jeszcze bardziej urocze okazało się zdjęcie chłopca biegającego w zbożu, które aktorka opublikowała dzień później. Miło widzieć, że Sokołowska coraz odważniej dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym.

MK

Więcej o: