Córka Davida Bowiego właśnie skończyła właśnie 16 lat. Matka pokazała zdjęcie. "Piękna, wygląda jak ojciec"

Alexandria Zahra Jones to córka zmarłego niedawno Davida Bowiego. Dziewczyna właśnie obchodzi 16. urodziny i jest piękna.

David Bowie miał dwoje dzieci: syna Duncana z pierwszego małżeństwa oraz córkę Alexandrię z drugiego. O ile jednak o Duncanie, znanym reżyserze, wiemy sporo, to jego córka Alexandria Zahra Jones pozostawała w cieniu sławnego ojca, brata oraz matki Iman, modelki i aktorki.

Niewiele też było zdjęć nastolatki, którą przyjaciele pieszczotliwie nazywają Lexi. Teraz, z okazji jej 16. urodzin, Iman pokazała na Instagramie piękne, czarno-białe zdjęcie córki.

>>> WIĘCEJ ZDJĘĆ PIĘKNEJ LEXI

Zdjęcie zebrało dotąd prawie 900 komentarzy. Komentujący zwracali uwagę na niebywałą urodę Lexi i na jej podobieństwo do ojca.

Piękna, wygląda zupełnie jak ojciec. Zdumiewająca struktura kości.
Wspaniała, ale to żadne zaskoczenie, jeżeli weźmiemy pod uwagę jej rodziców - pisali.

Iman początkowo nie chciała wiązać się ze znajdującym upodobanie w skandalach gwiazdorem rocka, ale David Bowie był w niej nieprzytomnie zakochany i w końcu dopiął swego. Para długo starała się o dziecko (oboje mają dzieci z poprzednich związków). Kiedy w 2000 roku urodziła się Alexandria Zahra Jones, para postanowiła wychować ją z dala od zgiełku show-biznesu.

JZ

Więcej o:
Komentarze (16)
Córka Davida Bowie właśnie skończyła właśnie 16 lat. Matka pokazała zdjęcie. "Klasyka z nutą ekstrawagancji"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 5 razy 3

  W ogóle nie podobna, bzdura jakaś. Żadna z tych dziewcząt nie jest do niego podobna, w ogóle. Zero podobieństwa.

 • nospam11

  Oceniono 2 razy 2

  Jasne, że piękna i do tego pewnie jeszcze inteligentna. I trudno, żeby było inaczej, ponieważ dostała pakiet genowy o jakim miażdżąca większość ludzkości może sobie tylko co najwyżej pomarzyć.

 • forfiter_jr

  Oceniono 1 raz 1

  Bardzo ładna dziewczyna, na szczęście podobna do bardzo ładnej matki.

 • Gość: Celia

  Oceniono 1 raz 1

  Lexi podobna do Davida. Te same kosci policzkowe,grymasy,usta. Ale foty opisane zle.Dziewczyna w zoltej koszulce to ona,a ta w niebieskiej to jej kolezanka.

 • Gość: Magdalena

  Oceniono 1 raz 1

  wlasnie wlasnie...

 • fasola234

  Oceniono 2 razy 0

  16 lat? Wygląda na dużo więcej...

 • kk

  Oceniono 4 razy 0

  No właśnie czy to jest w porządku? Dyskutujemy o tym co wolno lub wypada kobiecie. A czy to jest ok, że faceci po 50-tce płodzą dzieci i wcześnie od nich odchodzą?
  Fajne jest dzieciństwo ze starym, niedołężnym, chorym lub po prostu już nie tak sprawnym i silnym jak młodszy mężczyzna, ojcem?
  To jest ok?

 • Gość: asd

  Oceniono 2 razy 0

  piękna?!o gustach się nie dyskutuje, dla much g ..o jest piękne:)Ale popisaliście się z podpisami zdjęć- Alexandria z matką?przecież ta "matka " to właśnie Alexandria , a ta w niebieskiej koszulce to nie wiadomo kto:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX