Córka jednej z aktorek zagra w "Przyjaciółkach"! "Wcieli się w bardzo atrakcyjną aplikantkę". Z taką urodą inaczej być nie mogło

18.08.2016 18:10
Przyjaciółki

Przyjaciółki (Hubert Komerski)

Córka jednej z bohaterek serialu "Przyjaciółki" pojawi się w 8. sezonie programu. Piękna aktorka wcieli się w rolę aplikantki. Zobaczcie zdjęcia!

"Przyjaciółki" doczekały się 8. sezonu. Fani będą mogli oglądać dalsze przygody Ingi, Patrycji, Zuzy, Anny i Doroty już od 1. września w telewizji Polsat. Oprócz kontynuacji wątków pojawią się oczywiście nowe, a na ekranie będziemy mogli zobaczyć nieznanych dotąd bohaterów.

Jedną z nowych aktorek jest Anna Jarosik-Trawińska, która wcieli się w rolę Justyny - ambitnej i bardzo atrakcyjnej aplikantki profesora Wiktora Jeleńskiego (Paweł Deląg). W serialu gra już mama Anny - Elżbieta Jarosik wciela się w rolę wścibskiej teściowej Patrycji (Joanna Liszowska).

Anna Jarosik-Trawińska poszła w ślady mamy. Skończyła PWST w Krakowie i została zawodową aktorką. Do tego to bez wątpienia piękna dziewczyna!

Będziecie oglądać nowy sezon serialu?

jm

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Skomentuj:
Córka jednej z aktorek zagra w "Przyjaciółkach"! "Wcieli się w bardzo atrakcyjną aplikantkę". Z taką urodą inaczej być nie mogło
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane