Weronika Rosati komentuje wniosek o ściganie Piotra A.: To była formalna konieczność

Weronika Rosati wyjaśniła, dlaczego złożyła do prokuratury wniosek o ściganie Piotra A. w związku z wypadkiem samochodowym z 2013 roku. Chodzi o refundację kosztów leczenia i przepisy ubezpieczyciela.

W środę pisaliśmy o wniosku o ściganie Piotra A., który wpłynął niedawno z zamojskiej prokuratury. Chodzi o wypadek z 2013 roku. Weronika Rosati jako pasażerka podróżowała razem z ówczesnym partnerem i nagle ich auto wpadło do rowu. Piotrowi A. nic się nie stało jednak aktorka doznała poważnych obrażeń nogi.

Jak dowiedzieliśmy się z wypowiedzi prokurator Ewy Jałowieckiej-Śliwy dla Fakt.pl, wówczas Rosati skorzystała z prawa do nieskładania zeznań przeciwko bliskiej osobie, jednak mimo to, teraz to właśnie ona złożyła wspomniany wniosek. Dlaczego? Wyjaśnia w oświadczeniu, oto jego treść:

Szanowni Państwo!
W związku z pojawiającymi się spekulacjami na temat konsekwencji wypadku sprzed kilku lat, w którym mocno ucierpiałam, uprzejmie informuję, że wniosek o ukaranie był formalną koniecznością, by ubezpieczyciel mógł rozpocząć finansowanie koniecznego leczenia. Leczenie ze względu na poważny charakter urazu nadal trwa i wymaga nie tylko sporych wysiłków, ale i dalszego pokrywania kosztów.
Sytuacja ta nie ma żadnego związku z relacjami z prowadzącym w czasie wypadku pojazd Panem Piotrem Adamczykiem i proszę o uszanowanie tej sytuacji i nie pisanie o rzekomych wzajemnych relacjach, które nie mają żadnego związku z formalnymi działaniami. Ponadto kwestia ta pozostaje całkowitą prywatnością.
Weronika Rosati.

Weronika Rosati i Piotr A. rozstali się w połowie zeszłego roku. Obecnie aktorka związana jest z ortopedą Robertem Śmigielskim, którego poznała w trakcie rehabilitacji uszkodzonej w wypadku kostki.

ZI

Więcej o:
Komentarze (129)
Weronika Rosati komentuje wniosek o ściganie Piotra A.: To była formalna konieczność
Zaloguj się
 • Zbigniew Szymanski

  Oceniono 9 razy 7

  Drodzy internauci jesli pani(celowo z malej litery)jest tak uczciwa niech publicznie opublikuje pozew zlozony w sadzie,gdzie pisze o wystepku kryminalnym Pana Piotra Adamczyka i sciganie z tegoz powodztwa.Ta osobowosc jest kompromitujaca z kim by nie wspolzyla wszyscy maja problemy,gratuluje rodzicom tak zaradnej corki .Znajac historie tej gowniary kolejny amant bedzie mial problemy a publikacje oswiadczenia o prywatnych sprawach ich obojga jest poprostu nie na miejscu gdyz obydwoje sa osobami publicznymi i zaslanianie sie kestia prywatnosci nie idzie w parze z uczciwoscia.Wiadomo ze Piotr Adamczyk mial dosc tego zwiazku zaborczego teraz bedzie musial poniesc konsekwencje prawno skarbowe gdyz aktoreczka nie ma pracy a w kieszeni pusto

 • fanizymiko

  Oceniono 8 razy 6

  Kiedy celebrytka pozywa aktora to cięzko mówić o tym jako sprawa prywatna:)

  A na poważnie jestem ciekawy jak to było załatwiane. Czy Adamczyk dowiedział się z mediów czy też pani celebrytka i jej prawnik odezwali się do pozywanego i uczciwie go poinformowały o co chodzi i pozwolili mu na podjęcie odpowiednich kroków. Nie przeczę, ze rehabilitacja to kosztowna sprawa ale wyciąganie kasy dopiero kilka lat po wydarzeniu, bo przecież "nie jesteśmy już razem" pozostawia niesmak.

 • strach_sie_bac

  Oceniono 14 razy 6

  Tak, oczywiście ... a niby jaki zapis w ustawie o działalności ubezpieczeniowej nakazuje po jakiś 2 latach od wypadku składać wniosek o ukaranie winnego (zakładając, że to tylko on całkowicie ponosi odpowiedzialność, bo jakoś mi trudno uwierzyć, że kierowcę Pani nie dekoncentrowała). Wcześniej nie było problemów z finansowaniem leczenia? A może konto bankowe szczupleje jak się jest marną aktorzyną?

 • badziewiak66

  Oceniono 4 razy 4

  Co za bzdury. Do przyjęcia odpowiedzialności ubezpieczyciela nie jest potrzebny wyrok sądu karnego. Jeżeli okoliczności wypadku, sprawstwo, nie budza wątpliwości, sąd cywilny nie musi czekać na wyrok sądu karnego. Wiele razy w tym tonie wypowiadał się Sąd Najwyższy dając wskazówki sądom niższych instancji jak procedować w takich sprawach.

 • Gość: miki

  Oceniono 4 razy 4

  Ta pani jest żenująca.

 • czesiuwisniak

  Oceniono 4 razy 4

  Myślałem że najdroższe lody świata to Haagen Dazs a tu się okazuje że to jednak Rosati. Polska górą! :)

 • Gość: Jose Marti Delgado

  Oceniono 6 razy 4

  Teraz pan doktór musi się pilnować, bo jak dobrze nie zrehabilituje nogi Esterki za kasę Adamczyka, to Esterka zapozna adwokata, doktóra rzuci i pozwie za nieprawidłowe leczenie... A tak z innej beczki - obrzydliwe zachowanie i niewiarygodne tłumaczenie panny Rosati. Swoim zachowaniem właśnie zakończyła karierę "aktorki" w Polsce. Nikt z kadry reżyserskiej czy aktorskiej nie będzie chciał wchodzić w bliższą znajomość z dziewczyną, która jak się "odkocha" to pozywa swoich eks.

 • Gość: sb

  Oceniono 6 razy 4

  Typowa treść prostego człowieka silącego się na wyszukane słownictwo :)

 • Gość: Hadrian

  Oceniono 3 razy 3

  Czekam teraz na łzawe wywiady jak to wredny świat skrzywdził niewinną piękną Weroniczkę i wciąż jej rzuca kłody pod nogi, a nasza dziewicza lilija wciąż trafia na złych panów co to chcą ją wykorzystać i posiąść jej puszek niewinności. Policzmy tych niegodziwców:
  1) Mariusz Max Kolonko
  2) Tede
  3) Harvey Weinstein
  4) Andrzej Żuławski,
  5) Piotr Adamczyk
  6) Doktor Ortopeda Znany Z Tego Że Teraz Z Nim Pokazuje Się Weronika Rosati.

  Niezły zestaw szwagrów, a chyba szykuje się siódmy - prawnik - czy siódemka będzie szczęśliwa?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX