Shannen Doherty walczy o życie. W chorobie wspiera ją mąż. Jej rak miał zmienił ich małżeństwo. "Jestem szczęściarą"

Shannen Doherty dzielnie walczy z agresywną odmianą raka piersi. W chorobie może liczyć na wsparcie męża.

Shannen Doherty nie ukrywa przed fanami kolejnych etapów swojej walki z rakiem piersi. Niedawno znana z serialu "Beverly Hill 90210" aktorka pokazała na zdjęciach jak goli sobie głowę.

Choć stan Doherty jest poważny, a jej rak rozprzestrzenia się, to dzielna gwiazda nie poddaje się. Duża w tym zasługa jej najbliższych, a przede wszystkim męża, Kurta Iswarienki.

Aktorka podzieliła się na Instagramie uroczym zdjęciem pary, które opatrzyła wzruszającym wpisem.

Kocha mnie w różowych włosach i bez włosów w ogóle. Jestem taką szczęściarą, że mam przy sobie tylu wspierających mnie ludzi, a zwłaszcza Kurta. Nie wyobrażam sobie mojego życia bez niego. Rak nie jest przyjemny, ale może wydobyć ze związków to, co najlepsze lub co najgorsze. Na szczęście, moja choroba uczyniła nasze małżeństwo dużo mocniejszym - podpisała aktorka fotografię, na której pozuje w różowej peruce u boku męża.

Pod zdjęciem szybko zaroiło się od wspierających Shannen Doherty komentarzy, także od ludzie, którzy sami walczą z rakiem.

My trzymamy za aktorkę mocno kciuki i wierzymy, że pokona chorobę.

 

IN

Więcej o:
Komentarze (1)
Shannen Doherty walczy o życie. W chorobie wspiera ją mąż. Jej rak miał zmienił ich małżeństwo. "Jestem szczęściarą"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • veronka2

    0

    wszystkim zainteresowanym tematyką raka piersi polecam stronę www.femiglove.pl jest tam wiele artykułów, dodatkowo można kupić rękawiczkę do samobadania piersi, która zwiększa czułosć palców.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX