Adam Sztaba wprowadził się z żoną do nowego domu. Nietypowego. "Zbudowany właśnie tak, jak sobie zaplanowaliśmy"

Adam Sztaba właśnie stał się właścicielem nowego domu. Co wiemy o posesji muzyka?

Adam Sztaba w tym roku nie może narzekać na nudę. W styczniu przywitał na świecie syna Leopolda, a pół roku później wziął ślub z Agnieszką Dranikowską. Muzyk i jego wybranka właśnie wprowadzili się do nowego domu pod Warszawą. O kolejnym ważnym etapie życia opowiedziała w rozmowie z "Faktem" świeżo upieczona żona.

Budowa trwała ponad rok. To nasz wymarzony dom, z dala od zgiełku miasta. Został zbudowany właśnie tak, jak sobie zaplanowaliśmy. Adam ma w nim swoją muzyczną pracownię, w której może tworzyć nowe projekty - zdradziła Dranikowska.

Lokalizacja domu jest podobno idealna - na tyle daleko od Warszawy, by można było się odciąć od codziennych spraw, ale i na tyle blisko, by dojazd do pracy nie sprawiał kłopotów. A jak wygląda? To na razie wiedzą tylko sami zainteresowani.

MK

Więcej o:
Komentarze (7)
Adam Sztaba wprowadził się z żoną do nowego domu. Nietypowego. "Zbudowany właśnie tak, jak sobie zaplanowaliśmy"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • babsko

  Oceniono 3 razy 1

  Nie wiem o co kaman niektórym. Z poprzednią żona się nie układało, tam jeszcze przed ślubem cos było nie tak, niepotzrebnie go wzieli w ogóle. Gościem zaopiekowała sie przyjaciólka która sie juz od dawna pewnie czaiła bo jej zegar dobrze wydzwanial a o fajnego faceta w tym wieku trudno. I wszyscy zadowoleni-pani Dorota bo ten związek sie nie kleił , nowa żona bo ma męża , pan Adam bo ma szczęśliwa rodzinę.Niektórych układów nie warto podtrzymywać na siłe.

 • Gość: Robak

  0

  Koszmarnie słabe to jest pAnie sZtaba.

 • Gość: nieszczęśliwa

  0

  Swiat zwariował, co rok nowa żona.nie pojmuję tego, po prostu moja głowa tego nie przyjmuje.nie godzę sie z takim podejsciem , ale co moge zrobić.Jestem zrozpaczona .Nie ma nic stałego, na zawsze , az po grób , w zdrowiu i w chorobie.

 • Gość: gosc

  0

  To chore slub w plenerze z dorota iz druga zona to jakies zboczenie

 • Gość: agator

  0

  nie wiedziałem, że adam sztaba lata w spódnicy......

 • Gość: JAREK

  Oceniono 1 raz -1

  ALE DO SZELĄGOWSKIEJ DALEKO JEMU NIGDY JEJ NIE DOGONI W W OZDOBIENIU DOMOSTWA NIECH ŻAŁUJE ŻE STRACIŁ TAK WSPANIAŁĄ KOBIETĘ A WZIOŁ TAKIE BYLE CO CO BĘDZIE ŻAŁOWAŁ TEGO A TA JEGO NA KAŻDYM ZDJĘCIU WIDAĆ JAK CIESZY SIĘ ŻE ZAPOLOWAŁA I ODBIŁA SZTABĘ CHOĆ ON TO NIE CIEKAWY FACET DAŁ SIĘ ZAPOLOWAĆ TO CHORE

 • Gość: gosc

  Oceniono 2 razy -2

  nie kumam rok to on budowal chyba dom jak jeszcze byl z dorota dupek

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX