Nina Tyrka nie wraca do "Tańca z Gwiazdami". To z powodu Egurroli? Jest jej komentarz

Nina Tyrka zrezygnowała z udziału z "Tańca z Gwiazdami", jednak decyzja jej nie jest motywowana konfliktem z byłem partnerem - Agustinem Egurrolą.

Nina Tyrka i Agustin Egurrola rozstali się przeszło rok temu. Jednak dopiero w ostatnich miesiącach byli partnerzy zaczęli śmielej mówić o sobie i swoich życiowych decyzjach. Chłodny ton tych wypowiedzi (zwłaszcza Niny Tyrki o nowym związku Egurroli) pozwala myśleć, że między nimi ciągle tli się zarzewie konfliktu. Dlatego nie dziwi, czemu "Na Żywo" zwróciło się do Tyrki z pytaniem, czy z "Tańca z Gwiazdami" odchodzi przez byłego.

To nie jest żadna kara. Zrezygnowałam z programu, bo mam inne plany zawodowe. Taka była moja decyzja. Na razie nie chcę jeszcze zdradzać, co będę robiła, żeby nie zapeszać. Wszystko okaże się we wrześniu - mówi w rozmowie dla "Na żywo".

Nina Tyrka była związana z "Tańcem z gwiazdami" od 2008 roku. Jej partnerami byli: Marek Kaliszuk (7. miejsce), Marcin Kwaśny (10. miejsce), Piotr Gruszka (5. miejsce), Marcin Miller (7. miejsce), Norbi (10. miejsce), Rafał Mohr (8. miejsce), a w ostatniej edycji Waldemar Błaszczyk (10. miejsce).

Marcin Miller, Nina TyrkaMarcin Miller, Nina Tyrka WBF

Agustin Egurrola i Nina Tyrka byli parą przez siedem lat. Wspólnie wychowują córkę Carmen. Rozstali się w zgodzie, nie komentując publicznie przyczyn rozstania. Mówiło się o tym, że choreograf "dusił się w związku", a tancerka miała dość niezdecydowania Egurroli. Sama, jak przyznała w  rozmowie z "Twoim Imperium", zawsze marzyła o szczęśliwej i pełnej rodzinie, której z ojcem ich córki, nie mogła stworzyć.

ZI

 

Żałujesz, że Nina Tyrka odeszła z 'TzG'?