Antoni Królikowski i Katarzyna Sawczuk rozstali się. To on ją rzucił? "Intensywnie flirtowała z innymi mężczyznami, doszło do awantury"

Katarzyna Sawczuk i Antoni Kólikowski rozstali się. Twierdzono, że decyzja o zakończeniu związku miała wypłynąć od piosenkarki. Teraz okazuje się, że to aktor stracił cierpliwość.

Katarzyna Sawczuk i Antoni Królikowski tworzyli jedną z najsympatyczniejszych par polskiego showbiznesu. Dla swojej nowej wybranki aktor zrezygnował z imprezowego trybu życia i zaczął nawet myśleć o ślubie. Jeszcze kilka tygodni temu, para spędzała wspólnie wakacje w Grecji i nic nie wskazywało na to, że sielanka tak szybko się skończy. Krótko po powrocie do kraju, Sawczuk jednak wyprowadziła się od Królikowskiego. Ponoć nosiła się z tym zamiarem do dłuższego czasu.

Według najnowszych ustaleń "Faktu", prawda jest jednak inna i to aktor zakończył ten związek.

Nie mógł dłużej zdzierżyć zachowania swojej partnerki, która lubiła zbyt intensywnie flirtować z innymi mężczyznami - czytamy w tabloidzie.

Po powrocie z Grecji między partnerami miało dojść do awantury, która przelała czarę goryczy.

Kasia lubi być adorowana i w towarzystwie facetów zachowuje się dość frywolnie. Jest dobra we flircie, w końcu Antka też zdobyła w taki sposób. Po ich powrocie do Antka doszło kilka niepokojących plotek, a on postanowił je sprawdzić. Doszło do wielkiej awantury z Kasią, po której kazał się jej wyprowadzić – zdradza w rozmowie z "Faktem" znajoma pary.

Taki obrót zdarzeń zaskakuje. Jeszcze niedawno Królikowski w wylewnych słowach pisał o swoim "skarbeńku", myślał ponoć nawet o oświadczynach.

 WJ

Więcej o:
Komentarze (11)
Antoni Królikowski i Katarzyna Sawczuk rozstali się. To on ją rzucił? "Intensywnie flirtowała z innymi mężczyznami, doszło do awantury"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: antyradar

  Oceniono 1 raz 1

  dwa pytania:
  1) Fani?????
  2) Aktora????

 • Gość: Giga

  Oceniono 1 raz 1

  Bo Antek to miękka faja jest...

 • Gość: cvg

  0

  to ze flirtowala to mnie nie dziwi-przy takim pi..dusiu....

 • Gość: Oswald

  0

  Młoda, ładna, rozrywkowa :) co się dziwicie ? pieluchy i kuchnia to nędzna perspektywa ... A potem była by tylko przywiędłą zrzęda ze stadkiem nie potrafiących się zachować w restauracji bobasów ... Pewnie widzi dookoła pełno takich uziemionych frustratek to szuka fajnego faceta :) Baw się Dziewczyno na Całego - Jedno masz Życie !!! :)

 • Gość: najstarsza

  0

  rzucił młodszą, czyli starsza została ? co za ulga

 • Gość: pik

  0

  za bardzo koścista w nocy go uwierała

 • Gość: Henias

  0

  Flirtowanie intensywne a bieg na dochodzenie. Super!!!

 • Gość: anna

  Oceniono 1 raz -1

  Strasznie ważna informacja, że ktoś z kimś zerwał, albo spotyka się...bez znaczenia zupełnie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX