Leonardo DiCaprio i Jonah Hill spotkali się po latach i... Taki dowcip mógł zrobić tylko dobry przyjaciel. "Zjawa z Wall Street"

Leonardo DiCaprio słynie z wielu rzeczy, ale chyba akurat nie z poczucia humoru. Tymczasem okazuje się, że aktor uwielbia płatać figle, także swoim sławnym znajomym.

Leonardo DiCaprio zdecydowanie zna cenę sławy. Paparazzi śledzą każdy jego krok, więc aktor musiał znaleźć jakiś sposób na zachowanie choć cząstki anonimowości. Przez to bardzo często widywany jest w obszernych kapeluszach i okularach przeciwsłonecznych. Mimo to podchodzi do tej sprawy z dużym dystansem, co udowodnił parę dni temu.

Ostatnio "boski Leo" został przyłapany przez fotografów w Nowym Jorku na przejażdżce miejskim rowerem. Chwilę później laureat Oscara wypatrzył na ulicy innego popularnego aktora, Jonah Hilla. Gwiazdorzy nie są sobie obcy - grali razem w filmie "Wilk z Wall Street", na planie którego blisko się zaprzyjaźnili.

Właśnie dlatego DiCaprio postanowił wyciąć koledze dowcip i... nastraszył go, udając natrętnego fana celującego w niego obiektywem. Hill wydawał się wyjątkowo przerażony, aż do momentu, w którym zdał sobie sprawę, że osoba po drugiej stronie aparatu to nie zwariowany fan, a jego wieloletni znajomy!

Dowcipem DiCaprio zachwycały się zachodnie media, a wśród nich brytyjski "Daily Mail", który tak skomentował zdjęcia:

Zjawa z Wall Street! Leonardo DiCaprio zakrada się na Jonah Hilla, żeby go przestraszyć... a potem obaj przytulają się, co tylko potwierdza, że ich przyjaźń ma się dobrze - czytamy na stronie.
embed

MK

Więcej o:
Komentarze (19)
Leonardo DiCaprio i Jonah Hill spotkali się po latach i... Taki dowcip mógł zrobić tylko dobry przyjaciel. "Zjawa z Wall Street"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ronn

  Oceniono 2 razy 2

  Ja pierdziu, paparazzi to chyba najbardziej kretyński zawód świata. Strzelają zdjęcia seriami i się podniecają. Pewnie w domu robią sobie dobrze patrząc na te tysiące fotek boskiego Leo ;)

 • Gość: ldf

  Oceniono 2 razy 2

  "spotkali się po latach"? akurat panowie, jak na przyjaciół przystało, widują się dosyć często ;) a poczucie humoru to Leo nie od dziś ma bardzo dobre :D

 • Gość: Twój Pan

  Oceniono 1 raz 1

  A ta ekipa, która szła z Leo to co to za ludzie?
  Na ochroniarzy raczej nie wyglądają.

 • Arlando Bernardo

  Oceniono 5 razy 1

  "Jonah Hill Feldstein − amerykański aktor, komik, scenarzysta i producent filmowy. Z pochodzenia jest Żydem." (cyt. za Wikipedią) ... teraz już wiem, kto to

 • zalep

  Oceniono 1 raz 1

  Litości. My Polacy i tak jesteśmy w większości idiotami. Nie róbcie z nas jeszcze większych.

 • Gość: munaciello

  Oceniono 1 raz 1

  I wszystko to zostało sprawnie nagrane przez przypadkowego przechodnia...

 • Gość: sds

  0

  HIT ROKU. Dziękuje za zmarnowanie mojego czasu.

 • Gość: niemamsily

  0

  "wyciac koledze dowcip" - zrobic koledze kawal

 • Gość: Ashkeczap

  0

  gościu w 1:07 łapał pokemony XD

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX