Maciej Musiał szuka żony na ŚDM? "To kusi, tu są takie dziewczyny!"

Maciej Musiał lubi podkreślać swoje przywiązanie do tradycyjnych wartości. Nic dziwnego, że nie mogło zabraknąć go na Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie.

Maciej Musiał szuka... żony? Młody aktor, który po rozstaniu ze starszą o niespełna dekadę Agnieszką Więdłochą, nie znalazł do tej pory nowej miłości, jest gotowy na to, by w jego życiu pojawiła się kolejna kobieta!

Co ciekawe, Musiał uznał, że dobrym miejscem na znalezienie nowej wybranki, są... Światowe Dni Młodzieży! Okazuje się bowiem, że mieszanka kulturowa pielgrzymów, jacy przybyli do Krakowa, zrobiła na nim wielkie wrażenie.

Można szukać żony z całego świata. To kusi, tu są takie dziewczyny! Na przykład dziewczyny z Trynidadu i Tobago są takie piękne, naprawdę! To jest jakaś mieszkanka cudowna! - zachwycał się w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" gwiazdor serialu "Rodzinka.pl".

Maciej Musiał przyznał jednak, że udział w "ŚDM" miał dla niego przede wszystkim wymiar duchowy, a jego najważniejszym celem nie było znalezienie miłości, lecz... zobaczenie na żywo papieża Franciszka. Aktor nie wahał się nawet zaryzykować zdrowia, aby spełnić to marzenie.

Przyszliśmy ze znajomymi pod Wawel, gdzie Ojciec Święty miał przejechać. Już było ciasno i pchałem się trochę by być bliżej. Pani mi mówiła "tu nie ma już miejsca", a ja na to: "właśnie że jest" i wtedy wyrżnąłem się na ziemię w kwiaty. Ale dotarłem i byłem w piątym rzędzie! Żeby nie przegapić niczego byłem na telefonie z moją mama, która oglądała na żywo w telewizji i mnie informowała czy jedzie. Bo jak tylko coś jechało wszyscy się podrywali, czy to on. Tylko, że jak jechał spojrzałem najpierw w prawo, a potem tam gdzie jechał... niestety zobaczyłem już tylko jego czapejkę - relacjonował w "DD TVN" przejęty Musiał.

Wiedzieliście, że jest aż tak głęboko wierzący?

IN

 

Więcej o:
Komentarze (10)
Maciej Musiał szuka żony na ŚDM? "To kusi, tu są takie dziewczyny!"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • maq4all

  Oceniono 5 razy 3

  Kto to w ogóle k.. jest?

 • russel

  Oceniono 2 razy 2

  Córka budynia na czas śdm pas cnoty założyła? Bo pisaliście kiedyś, że są razem.

 • Gość: gggggg

  Oceniono 2 razy 2

  Oj Musiale

 • Gość: tc

  Oceniono 1 raz 1

  z wpisu wynika ze wyszedl zapolowac na mlodą, pobozna dziewice...

 • pannamigootka

  Oceniono 1 raz 1

  Kuźwa emocje jak na grzybobraniu i jakie rozczarowanie nie zobaczył całej głowy Papieża ...to się trzeba było patrzeć w odpowiednim kierunku a nie tam gdzieś po zagranicznych dupensjach i którą by tu' wyrwać'..

 • Gość: spadaj

  Oceniono 5 razy 1

  lans na Papieża, jakie słabe, spadaj musiał

 • Gość: Adam

  0

  Nie macie kogo promować tylko takie beztalencie.
  Masakra jakaś, zresztą z tego co wiem to sporo było tam osób właśnie takich jak on.
  Pojechał tam w jednym celu aby zaliczyć i mam nadzieje że zaliczył jakiegoś syfa to by była dobra nauczka na przyszłość dla niego.

 • Gość: kadykianus

  0

  A więc wykorzystałeś ŚDM aby zasugerować, że jesteś heteroseksualny...
  Taki młody a już taki zdesperowany. Czujesz wzrok innych na sobie i myślisz: Czy oni coś wiedzą, czego ja nie wiem? Czy oni się czegoś domyślają? A może ja się oszukuję? Kim jestem? Dlaczego nie może być normalnie? To nie do zniesienia! :(

  Po prostu bądź sobą, bo jesteś młody i masz obowiązek być przyszłością świata.
  Nie lękaj się.

 • Gość: Kroks

  Oceniono 2 razy 0

  Zadne gleboko wierzacy, lansuje sie leszcz i tyle

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX