Dorota Gardias z córką na plaży. TAKIM zachowaniem oburzyła internautów. "Ten widok razi"

Dorota Gardias zabrała swoją 3-letnią córkę Hanię na miejską plażę. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że prezenterka... rozebrała dziewczynkę do naga i tak paradowała z nią pośród ubranych w stroje kąpielowe plażowiczów.

Dorota Gardias dotychczas rzadko pokazywała swoją córkę, 3-letnią dzisiaj Hanię, publicznie. Piękna pogodynka wprawdzie chętnie opowiada w wywiadach o urokach macierzyństwa, jednak ostrożnie podchodzi do pokazywania twarzy dziewczynki na zdjęciach.

Tym większym więc zaskoczeniem może być fakt, że paparazzi przyłapali niedawno Gardias na jednej z miejskich plaż na warszawskim Wilanowie. Gwiazda zabrała na nią córkę, którą z jakichś powodów... postanowiła rozebrać do naga.

Taka postawa Doroty Gardias zaniepokoiła redaktorów "Super Expressu", którzy grzmią, że to zachowanie jest nie tylko mało higieniczne, ale w dodatku może być bardzo niebezpieczne.

To nie tylko niehigieniczne, bo publiczne plaże nie należą do najczystszych, i niewygodne, bo piasek dostaje się w rożne części ciała i ociera boleśnie, ale przede wszystkim niebezpieczne, bo nie znamy intencji ludzi przebywających na plaży i nagie dziecko może stać się obiektem zboczonych fantazji pedofila. Widok tym bardziej raził, bo inne dzieci odziane były w stroje kąpielowe - czytamy w tabloidzie.

Zgadzacie się z opinią dziennikarzy "SE"? A może zachowanie Gardias jest dla Was całkiem normalne i zrozumiałe?

IN

Czy szokuje Cię zachowanie Doroty Gardias?
Komentarze (212)
Dorota Gardias z córką na plaży. TAKIM zachowaniem oburzyła internautów. "Ten widok razi"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Kris

  Oceniono 12 razy 10

  Normalnego człowieka to nie rusza. Tylko dewianci i ludzie ograniczeni mogą krytykować takie zachowanie. Dla normalnego człowieka to zwykły bobas.

 • fanizymiko

  Oceniono 15 razy 9

  Jeżeli dla kogoś jest problem rozebrane 3 letnie dziecko na plaży to znaczy, że to on MA PROBLEM a nie dzieciak!!

 • mily_moj

  Oceniono 9 razy 9

  W ankiecie pod artykulem, brakuje czwartej opcji do wyboru: "ch*j mnie to obchodzi". We wszystkich ankietach na plotku brakuje tej opcji...

 • hrabiadrapello

  Oceniono 7 razy 7

  A gdzie tytuł:
  "szok i niedowierzanie"???

 • Gość: .

  Oceniono 6 razy 6

  oj tam, oj tam, glupsze jest zachowanie tych - czujecie moj wzrok fotoreporterzy? - ktorzy cykaja temu dzieciakowi fotki i daja je do netu - TO jest niebezpieczne dla dziecka, a nie że hasa bez ciuchów

 • felicjan.dulski

  Oceniono 8 razy 6

  Najbardziej mnie szokuje czarny pasek na wysokości "obręczy barkowej" dziecka. Paranoja! Niech was wszyscy diabli!

 • Gość: kiki

  Oceniono 8 razy 6

  Znowu bicie piany bez powodu. Wyluzujcie!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX