Magda Gessler zrobiła w tej restauracji rewolucję. Teraz przed nią ostrzega: Brud i okropne jedzenie. Udostępniajcie

Magda Gessler ostrzega przed restauracją, którą wcześniej postawiła na nogi. To już kolejny negatywny wpis, jaki poświęca temu lokalowi.

Magda Gessler umieściła na Facebooku wpis, w którym nie poleca odwiedzin w "Łebskiej Chacie" w Łebie - lokalu, w którym wcześniej zrobiła jedną ze swoich "Kuchennych rewolucji". Z wpisu wynika, że chodzi nie tylko o niski standard lokalu, ale także nielegalne posługiwanie się wizerunkiem restauratorki.

Kochani pamiętajcie!? NIE POLECAM jedzenia w Łebskiej Chacie w Łebie!?!? Omijajcie to miejsce!? Jest tam powieszony mój wizerunek, który ma być przynętą dla wczasowiczów!? Jest tam brud i okropne jedzenie!?!?!? Udostępniajcie!?!?!? - napisała.

Wpis błyskawicznie rozszedł się po Facebooku. W ciągu pół godziny zebrał 4 tysiące lajków i 3 tysiące razy został udostępniony. W tej chwili jest to już 15 tysięcy lajków i 20 tysięcy udostępnień. To gigantyczna antyreklama dla lokalu.

P.Madziu, będąc w Łebie na wakacjach w czerwcu, mocno się z mężem zdziwiliśmy bo jako jedyna w całym miasteczku "Łebska Chata" była zamknięta. Zachodziliśmy w głowę dlaczego knajpa nadal reklamuje się pani nazwiskiem. Czy to legalne??? Tak można? - brzmi jeden z ponad 1100 komentarzy.
Nielegalne. Dlatego ten post - odpisała Magda Gessler.

Kolejny wpis dotyczył jakości obsługi.

Witam ja też tam weszłam tylko dlatego, że widniała reklama, ale obsługa daremna, bardzo długo się czeka na przyjęcie zamówienia. Kiedy zwróciłam uwagę, czy będziemy też tak długo czekać na jedzenie, odpowiedziano że nie.... zjedliśmy ale już tam nie pójdę nigdy...... Moim zdaniem musi Pani coś z tym zrobić, bo dużo osób pewnie przychodzi ze względu na reklamę, skoro widnieje, to tak jakby Pani to miejsce polecała.
Właśnie robię.... Ten post to ostatnia deska ratunku.

To nie jest pierwszy raz, kiedy Magda Gessler ostrzega przed stołowaniem się w "Łebskiej Chacie". Dwa lata temu restauratorka - również na Facebooku - cofnęła lokalowi rekomendację.

Z dużym smutkiem cofam swoją rekomendację dla "Łebskiej Chaty" i choć cały czas trzymam za Mirka kciuki, to dziś nie mogę jego restauracji polecić nikomu... dzieje się w niej za dużo złego. Mirku, zadbaj o swoje miejsce, szanuj swoich gości i nie zapominaj o naszych rozmowach - pisała wtedy.

Facebook.com/ Magda GesslerFacebook.com/ Magda Gessler Facebook.com/ Magda Gessler

JZ

Więcej o:
Komentarze (11)
Magda Gessler zrobiła w tej restauracji rewolucję. Teraz przed nią ostrzega: Brud i okropne jedzenie. Udostępniajcie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • szcz9

  Oceniono 3 razy 3

  Tekst jest sygnałem, że chyba rodzi nam się nowy potworek językowy. Przymiotnik "daremny", które w języku polskim znaczy tyle co: bezskutecznie, niepotrzebnie, bez efektu (w staropolszczyźnie również bezpłatnie), zaczyna być używany jako synonim określenia kiepski, marny, niekompetentny. Obawiam się, że wkrótce możemy z "daremnym" mieć taki kłopot jak z "bynajmniej" czy "oportunista", które przez wiele osób są używane niezgodnie ze znaczeniem i zaśmiecają polszczyznę.

 • Gość: m.

  Oceniono 3 razy 1

  nie bardzo rozumiem dlaczego ona okrasza wszystkie swoje zdania zarówno wykrzyknikami, jak i znakami zapytania, podczas gdy pragnie zakomunikować coś ludziom, a o nic nie pyta...po jaką cholerę te znaki zapytania?

 • esgiee

  Oceniono 1 raz -1

  Spokojnie Pani Magdo i tak nie jem w żadnym miejscu w którym Pani maczała swoje palce.

 • rudi46

  Oceniono 1 raz -1

  Skąd wypuścili tego goryla

 • Gość: justi

  Oceniono 2 razy -2

  Chamy najbardziej lubią chamów w telewizji ...

 • pan.malowany

  Oceniono 3 razy -3

  na haslo : 'brud' 'okropne jedzenie' skojarzenie mam jedno: Gessler.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX