Grzesiek z "Rolnik szuka żony" zostanie ojcem!

Grzesiek z "Rolnik szuka żony" ogłosił na FB radosną nowiną - zostanie ojcem!

 Wygląda na to, że fani słusznie wyczuli pismo nosem. Na początku lipca Grzesiek z "Rolnik szuka żony" dodał na FB wpis, który internautów mocno zaciekawił. Między wierszami dopatrzyli się informacji, jakoby żona uczestnika show TVP była w ciąży (Grzesiek i Ania z "Rolnika..." będą mieli dziecko?).

Wygląda jednak na to, że Grzesiek niepotrzebnie starał się odkręcać całą "aferę", skoro nieco ponad dwa tygodnie później jednak obwieścił światu, że już niedługo on i jego żona powitają na świecie dziecko.

Jak by to powiedzieć... Stało się coś naturalnego i normalnego. Spodziewamy się dziecka. Ja jako głowa rodziny, chcąc być solidarnym ze swoją żoną - przytyłem. A poważnie... Tak po prostu chciałem wykrzyczeć całemu światu jak bardzo jesteśmy szczęśliwi!!! Marzenia się spełniają. Życzymy wam stosunkowo udanej niedzieli- napisał na Facebooku.

 

My dołączamy się do gratulacji!

ZI

Więcej o:
Komentarze (21)
Grzesiek z "Rolnik szuka żony" zostanie ojcem!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Maria Kamińska

  Oceniono 1 raz 1

  My też spodziewamy się pierwszego dziecka. Ja sprzedaję w "osiedlowym" sklepie, a mąż pracuje na budowie. Mieszkamy w Białymstoku. Napiszcie o nas. Pozdrawiam. Maria.

 • Gość: Modelka

  Oceniono 3 razy 1

  Co za tępy koleś. Jak oni tak ubrani chodzą pracować do pola to ja dziękuję za autentyczność tego wszystkiego ...

 • Eliash Maitreya

  0

  Michnik jak ty potrafisz gloryfikować platfusów i ich przaśną politykę-to są te wasze sukcesy ?wszystko się ku... tylko trzyma kupy dlatego że ktoś z zewnątrz pompuje kasę w ten zjebany naród a liczy się tylko język, to on jest kluczem .Niestety nawet język jest zjebany i dlatego ci którzy chcą leku muszą go się nauczyć. Ty nie rozumiesz chyba że ktoś w swojej niewinności może popełnić błąd i wybrać złą stronę no ale w porę może się opamiętać .Amputacja zgniłych koniczyn jest konieczna, nawet lek nie pomoże, oni z niego zrobią truciznę. Słuchaj się miłości która musiała tylko dorosnąć do męskiej decyzji .Dziś Michniku w miejscu mojej pracy nieśmiało od współpracowników usłyszałem "święty" ale ostatecznie drugie zdanie mówiło; nie ma świętych ;). Kat jest potrzebny a ja jestem cały czas w formie kiedy wy przysnęliście ja prowadziłem nieliczoną ilość badani .
  Sędzia i kat miał orzec wyrok i to zrobił, pełen spokoju i pewności- do dzieła!!!! a teraz spocznę po intensywnej pracy w mojej głowie, obrabialiśmy razem z moim bratem umysłem mnóstwo przydatnych informacje i chwilami czułem że Bóg mówi do mnie-mówił nie raz !!!!do swojego dżina. Ja wiem kim jestem !!!!!!Poczytaj sobie z cytat z mojego snu w którym istota o twarzy przypominającej kameleona kiedy dostawała serię z karabinu powiedział;dżinie zobaczyć w środę 4 grudnia-faktycznie to jest środa!!!!!domyślam się co może mnie czekać ,ale to już osobista sprawa, choć wy może wiedzieć, macie dużo info zaskakująco dużo-czuję się nagi ;) skalał wytrzyma wszystko
  A tu masz kawałek który opisuje mnie
  Glenn Frey - You Belong To The City (Sebastian Mlax Remix) Nu Disco- Deep House -- Free Download, tylko ten kraj jeszcze nie leży u moich lotosowych stup.
  Jestem jeleniem, jestem kwiatem lotosu, jestem spadkobiercą- tylko dziedzic mógł to wiedzieć co, twoich wątpliwości są podparte brakiem wiary w to co robisz .

 • syfer

  0

  Czyli, że co? Bocian ich wkrótce odwiedzi?

 • Gość: jedrek

  0

  gratuluję przyszłemu tacie. pewnie łyknął erozon max, od razu lepiej było to i dziecka się spodziewają. tylko mogliby nie robić takiego szumu wokół swojej osoby...

 • Gość: Kasia

  0

  "Wygląda jednak na to, że Grzesiek niepotrzebnie starał się odkręcać całą "aferę", skoro nieco ponad dwa tygodnie później jednak obwieścił światu, że już niedługo on i jego żona powitają na świecie pierwsze tygodnie."

  Co powitają? Pierwsze tygodnie? Proponuję najpierw przeczytać, co się napisało, a dopiero potem publikować.

 • browaryr

  0

  znaczy sie bzyknał...-niesamowite

 • Gość: gość

  0

  A kogo to obchodzi ? tysiące ludzi spodziewają się dziecka, co to jakaś specjalna para, trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX