Blake Lively zdaje się świetnie znosić ciążę. Prawda jest zupełnie inna. "To powinno być nielegalne"

Blake Lively

Blake Lively (BULLS)

Blake Lively naprawdę do twarzy z ciążą. Jak sama przyznaje, to tylko pozory, a wszystko przez... aktualną pogodę w Stanach Zjednoczonych.

Blake Lively zdaje się wyjątkowo łagodnie znosić kolejną ciążę. Co chwilę pokazuje się publicznie z szerokim uśmiechem w kreacjach, które nie sprawiają wrażenia najwygodniejszych, a jednak nadal aktorka wygląda, jakby noszenie ich nie wymagało od niej żadnego wysiłku. Jak podaje "Daily Mail", nowojorskie lato i jej daje się we znaki.

Jej ciążowy styl jest bez zarzutu, jednak Blake Lively udowodniła, że bycie "cool" nie jest dla niej tak łatwe, jak wszyscy sądzą - czytamy na portalu.

Ostatnio żona Ryana Reynoldsa pojawiła się w programie Jimmy'ego Fallona, gdzie zdradziła, że ciężko znosi aktualne upały.

Ciąża w lipcu w Nowym Jorku powinna być nielegalna. Za chwilę sama sprawię, że odejdą mi wody, tylko po to, żeby się trochę ochłodzić - zażartowała w programie Jimmy'ego Fallona.

Trzeba przyznać, że po aktorce zmęczenia zupełnie nie widać. W sukience domu mody Emanuel Ungaro Lively prezentowała się jak zwykle bezbłędnie. 

MK

Brad Pitt czy Roman Giertych? Zgadniesz, kto jest starszy?
1/11Który z panów jest starszy?

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (4)
Blake Lively zdaje się świetnie znosić ciążę. Prawda jest zupełnie inna. "To powinno być nielegalne"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: kaśka

    0

    to dziecko ma jeszcze ojca wiesz?

  • Gość: Matka

    Oceniono 1 raz -1

    A gdzie jej córka. Wszyscy gadają źle np o Kim K. jaką jest matką,a tej nikt nie krytykuje.a od paru dni widzę ja codziennie w mediach a pytam co z dzieckiem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX