Zamach w Nicei. W mieście kręcono "Ciemniejszą stronę Greya". Co z ekipą? Jest oświadczenie

W Nicei przebywała ekipa "Ciemniejszej strony Greya" w tym główne gwiazdy filmu: Jamie Dornan i Dakota Johnson. Jak dowiadujemy się z oficjalnego oświadczenia, nikt z filmowców ani aktorów nie ucierpiał.

 Około 22:30 14 lipca doszło do tragicznego zamachu w Nicei, we Francji. Zamachowiec rozpędzoną ciężarówką na odcinku 2 kilometrów taranował tłum ludzi świętujących na promenadzie Dzień Bastylii, francuskie święto narodowe. Ze wstępnych informacji wynika, że zginęły 84 osoby, a ponad 100 zostało rannych, bilans ofiar jednak stale się zmienia.

Do miasta zjechały rzesze turystów, aby oglądać tradycyjny pokaz fajerwerków nad morzem. W Nicei tego wieczoru realizowano też zdjęcia do "Ciemniejszej strony Greya", czyli drugiej części "50 twarzy Greya". Jak dowiadujemy się z oficjalnego oświadczenia producenta filmu, cała ekipa filmowa, w tym główne gwiazdy filmu: Jamie Dornan i Dakota Johnson są bezpieczni i zdrowi.

Produkcja potwierdza, że wszyscy, którzy pracowali na południu Francji, mają się dobrze. Każdy członek ekipy jest bezpieczny i zdrowy. Dziękujemy za wszystkim za wiadomości i troskę. To kolejny smutny dzień dla Francji i świata - napisał na Facebooku producent Dana Brunetti.

W Nicei w noc zamachów była także Rihanna, która miała mieć koncert w piątek. Wydarzenie zostało odwołane. 

ZI

Więcej o:
Komentarze (14)
Zamach w Nicei. W mieście kręcono "Ciemniejszą stronę Greya". Co z ekipą? Jest oświadczenie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: M

  Oceniono 5 razy 3

  Zginęło ponad 80 osób (w tym dzieci), ale ekipie od "Greya" na szczęście nic się nie stało. Dobrze, że wśród ofiar nie było jeszcze Polaków. Do ch..a! Życie to życie! Każde jedne jest "coś" warte! Nie ważne czy zginął Francuz, Polak, Litwin czy Niemiec! Ponad 80 osób straciło życie w ciągu jednej chwili. Narodowość nie ma tu żadnego znaczenia, więc nie pitolcie o narodowościach czy ludziach znanych na świecie, że na szczęście nic złego im się nie stało. Nie dzielcie ludzi na tych lepszych i gorszych. Liczy się każde życie ludzkie, a nie tylko kogoś znanego. To że w większości zginęli Francuzi nie powinno umniejszać ogromu tej tragedii. I przestańcie (do wszystkich mediów) podkreślać fakt, że na szczęście wśród ofiar nie ma Polaków, bo to jest naprawdę przykre. Polak nie jest kimś wyjątkowym, nikt nim nie jest. Powtarzam - życie to życie, każde jedno!

 • Gość: jacek

  Oceniono 1 raz 1

  Niecierpliwie czekamy na kolejne perełki dziennikarskie o ludziach, którzy byli w Nicei, ale nic nie widzieli i nic im się nie stało, o tych co byli w Nicei, ale kiedy indziej, o tych którzy chcą pojechać do Nicei, ale teraz sami nie wiedzą, czy jechać, o tych co chcieli pojechać, ale nie pojechali, no i oczywiście o tych, którzy byli w Nicei, ale wyjechali.

  Wystarczy tego do zapełnienia nowościami strony g(ł)ównej portalu przez tydzień.

 • Gość: sangarden

  Oceniono 1 raz 1

  plotek sięgnął dna, ale jest na tyle głęboko w d..ole, że nie ma szans na powrót na powierzchnie, powierzchnia to nie jego przestrzeń. Współczuje tylko tym co to oglądają, bo do poczytania nie ma nić !

 • Gość: jak

  Oceniono 3 razy 1

  Artykuł o tym, co się stało z ekipa Greya, czyli tego chłamu którego nie da się oglądać.
  ŻENADA !!! Opamiętajcie się. Zginęło ponad 80 niewinnych ludzi a wy się zastanawiacie nad byle gównem

 • baba_jaga

  Oceniono 5 razy 1

  W tej sytuacji to jest najważniwjsze. Oczywiście. :-/

 • Gość: $

  0

  pieprzysz

 • Gość: WP

  Oceniono 3 razy -1

  Ci popiedoleni lewacy myślą, że oświetlając jakieś budynki działają przeciwko terrorystom. To naprawdę śmieszne. Terroryście boją się tylko jednego, że ktoś będzie silniejszy od nich...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX