Ewelina z "Warsaw Shore" znowu zmieniła coś w twarzy. "Tylko wbić szpilkę i się cała rozlejesz"

Ewelina z Warsaw Shore

Ewelina z Warsaw Shore (Instagram.com/ewel0na)

Ewelina z "Warsaw Shore" bardzo się zmieniła od początku swojej przygody z programem "Warsaw Shore". Którą część twarzy poddała metamorfozie tym razem?

Ewelina z "Warsaw Shore" co chwilę szokuje fanów nowym wyglądem swojej twarzy. Celebrytka wyjątkowo chętnie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej i, co całkiem odważne, nie wstydzi się do tego przyznać. Co więcej, każdą kolejną metamorfozę prezentuje w sieci, opisując dokładnie wrażenia i pokazując efekty. Tym razem gwiazda telewizyjna zdecydowała się na wypełnienie brody. Tak napisała o zabiegu:

Obiecałam, że powiem Wam, co jeszcze zmieniałam, aby mieć taki efekt jak teraz. Mianowicie Monika Bednarz zadbała także o moją brodę. Tak jest! Taki wydawałby się mały szczegół, a zobaczcie jak wydłuża i uwydatnia rysy twarzy! Spójrzcie na zdjęcie przed i po- różnica jest diametralna, prawda? Teraz czuję się jeszcze atrakcyjniejsza.

Komentarze były BARDZO podzielone. Niektórzy uważali, że ta akurat zmiana wyszła Ewelinie na plus, jednak zdecydowana większość postanowiła skrytykować celebrytkę za zbyt dużą ingerencję w twarz. Jak zwykle nie przebierali w słowach.

Wszędzie pompowana, tylko wbić szpilkę i się cała rozlejesz jak dmuchana lala.
Proszę, obiecaj że za 20 lat wstawisz swoje zdjęcie. Jestem ciekawa jak długo można lifftingować swoją twarz, żeby wyszedł efekt Michaela Jacksona.
Ewelina, idź do "Projektu Lady" i tam odkryjesz swoje prawdziwe piękno, bo teraz wydaje Ci się, że do tego dążysz tymi swoimi metamorfozami, ale nie do końca, śledzę twoją karierę od 1 sezonu WS i pamiętam ten twój śmiech, te zabawne sytuacje i nie wyglądałaś źle, schudłaś spoko, ale ta cała przemiana jest przesadna, bo prawdę mówiąc przerabiasz wszystko, co masz, a wystarczyło schudnąć i byś była naturalną pięknością - pisali rozżaleni.

Czy Ewelina przekroczyła już granice zdrowego rozsądku w zabiegach kosmetycznych? Prawdopodobnie tak. Wygląda jednak na to, że żadne negatywne komentarze nie powstrzymają jej przed kolejnymi przemianami.

MK

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (21)
Ewelina z "Warsaw Shore" znowu zmieniła coś w twarzy. "Tylko wbić szpilkę i się cała rozlejesz"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Człowiek

  Oceniono 2 razy 2

  Czekam no kolejny cud medycyny - wypełnienie pustej przestrzeni między uszami.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 2 razy 2

  O ja pier...., co ona zrobiła ze swojej twarzy?????? Szok i niedowierzanie. Ewelina zainwestuj w dobrego psychoterapeutę, naprawdę, póki czas, w jej efekcie zaburzenia miną i pokochasz siebie

 • Gość: laleczka

  Oceniono 1 raz 1

  Nie wiem kto bardziej zaburzony psychicznie ona czy lekarz, który jej to robi?

 • Gość: laleczka

  Oceniono 1 raz 1

  Kolejny cudak, który myśli, że jest piękny

 • Gość: luc i per

  Oceniono 1 raz 1

  Wygląda jak prosię rasy białej!

 • boo.boo

  Oceniono 1 raz 1

  Ja p.i.e.r.d.o.l.ę- kolejny glonojad.

 • Gość: ul

  Oceniono 1 raz 1

  Co tam broda, usta "zabijają"!
  Brodę faktycznie miała bardzo krótką, mogła ją wydłużyć, ale to co ma zamiast ust, to jest jakaś masakra.....!

 • Gość: fan-fan

  Oceniono 1 raz 1

  Kto się podejmuje takiego oszpecenia tej dziewczyny ?? wygląda strasznie brrrrrr

 • Gość: waszka

  Oceniono 1 raz 1

  to masakra jak wyglada jej twarz, czy ona nie ma rodziców, by jej powiedzieli jak teraz wygląda. To jest twarz manekina albo japonskiej lalki do bzykania

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane