Książę Harry próbował uprzedzić królową? Jej pracownicy mieli uniemożliwić spotkanie. "Prosiła go tylko, by nie publikował planów przed konsultacją"

Media na całym świecie rozpisują się o niespodziewanej decyzji Meghan Markle i księcia Harry'ego. Na światło dziennie co chwilę wychodzą nowe informacje, które przedstawiają tę sprawę z zupełnie innej perspektywy. Tak jest również w tym przypadku. Królowa wiedziała o wszystkim?

W środę wieczorem Meghan Markle i książę Harry opublikowali na oficjalnym koncie na Instagramie informację, która zaskoczyła wszystkich. Para postanowiła wycofać się z królewskich obowiązków i zyskać niezależność finansową. Media i fani monarchii na całym świecie wciąż zastanawiają się, dlaczego Harry zrobił to bez wcześniejszej rozmowy z członkami swojej rodziny. Niektóre media podają, że książę próbował uprzedzić babcię.

Harry chciał spotkać się z królową

Jak donosi dziennik "Evening Standard", Harry już przed świętami chciał porozmawiać o swojej sytuacji z członkami rodziny królewskiej. Zwrócił się do księcia Karola, jednak ojciec poprosił go o przygotowanie szczegółowego planu, który przedstawi jego działania na nowy rok.

Następnie Harry spróbował skontaktować się z Elżbietą II. Jego babcia bardzo chciała się z nim spotkać, ale nie zamierzała rozmawiać o planach wnuczka. Według "Evening Standard" wizyta Harry'ego finalnie została zablokowana przez pracowników królowej, a sama Elżbieta poprosiła go o niekontaktowanie się z mediami.

Prosiła go tylko, by nie publikował planów przed konsultacją - czytamy.

Gdy Harry nie otrzymał żadnej odpowiedzi od swoich bliskich, postanowił działać na własną rękę. To oczywiście nie spodobało się królowej.

Harry i Meghan zostaną za to ukarani - mówią pałacowi dworzanie.

Nie tylko królowa była zszokowana zachowaniem Meghan i Harry'ego. Również książę William wściekł się na swojego brata, ponieważ wywołał ogromne zamieszanie tuż przed urodzinami jego żony. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Wiedzieliście, że książę Harry przyjaźni się z Edem Sheeranem?

Myślicie, że Harry'emu uda się dogadać ze swoją rodziną?

KB

Więcej o:
Komentarze (34)
Książę Harry próbował skontaktować się z Elżbietą II. Nie pozwolili mu na to pracownicy królowej. "Harry i Meghan zostaną za to ukarani"
Zaloguj się
 • Gość: sasa

  Oceniono 20 razy 14

  Ale udało im się przyćmić inny skandal - Księcia Andrzeja, który
  posądzany jest o molestowanie i utrzymywanie kontaktów z niewolnicą seksualną.
  Zaplanowana akcja?

 • Gość: gość

  Oceniono 18 razy 12

  to nie rozmawiał z Elżbietą i ona nie wiedziała, że ma zamiar ogłosić zmianę sposobu pracy ale poprosiła go, by nie publikował planów przed konsultacją
  To skąd wiedziała o jakichś planach? I skąd wiedziała, że będzie to coś ważnego, co trzeba będzie wcześniej konsultować? I jak przekazała mu polecenie?

 • boo-boo

  Oceniono 14 razy 8

  Też bym się wypisał z rodziny gdybym na widzenie z babcią własną musiał się przez jakiś gamoni umawiać.

 • Gość: gość

  Oceniono 34 razy 8

  Jasne, pracownicy złapali go przed drzwiami do gabinetu królowej.
  Sprawy były już omówione jeszcze przed listopadowym wylotem pary książęcej do Kanady. Królowa zgodziła się na taki układ, co dało im też zielone światło do podróży za Ocean i układania sobie tam życia.

 • Gość: Otek

  Oceniono 14 razy 6

  A skąd media regularnie zdobywają informacje, kto co zrobił i jak zareagowal? Przecież nie trzymają tam pracowników, którzy regularnie ich zdradzają. Wszystko to bajki

 • Gość: gość

  Oceniono 15 razy 5

  nie rozmawiał z nią, o niczym nie wiedziała, ale poprosiła go o nie publikowanie planów i żeby wszystko skonsultowali wcześniej.
  To skąd wiedziała, że on chce coś ogłosić? I skąd wiedziała, że będzie to coś ważnego, co trzeba omówić? I jak mu to przekazała? Skoro o niczym nie wiedziała

 • pis-klamie-inni-tez

  Oceniono 4 razy 2

  Bo akurat królowa może im coś zrobić. To nie średniowiecze. Mają dość i ok, to ich decyzja.

 • Gość: adieu

  Oceniono 20 razy 2

  Brexit, Tamiza i koniec pewnej epoki. To wszystko dzieje się dzisiaj. Królowa Elżbieta jest ostatnią monarchinią w wielkim stylu. Wielką Brytanię pokonał amerykańskie genetycznie modyfikowane frytki z keczupem, wytworzonym z roślin pomidoropodobnych. To koniec. Wygrała marność amerykańskiej kultury.

 • soczekzselera

  Oceniono 16 razy 2

  Moze powinni przyjechac do Zakopanego...Za jedno zdjęcie pod Gubalówką 30% z 15 zł . Jak chcą to faktycznie niech spróbują ale bez dofinansowania wyższego niz minimum dla Brytyjskiego obywatela ..A dalej niech kombinują ..moze przyjma propozycję jak wyżej opisana..W kwestii autonomii popieram ale z konsekwencjami wyjścia z kieszeni Rodziny...BRawo!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX