Agnieszka Kaczorowska pokazała starszą siostrę. Jolanta zachwyca się małą Emilką. "Poznajcie moją piękną siostrzenicę". Naszą uwagę zwróciło jej hobby

Agnieszka Kaczorowska dodała na InstaStories zdjęcie z siostrą, z którą niedawno się spotkała. Była z nimi córka tancerki, Emilka.

Agnieszka Kaczorowska lubi dzielić się z fanami swoim życiem prywatnym. Na jej profilu pojawiają się jej zdjęcia z mężem, Maciejem Pelą, oraz z córką Emilką, która pojawiła się na świecie pod koniec lipca. Rzadziej pokazuje innych członków rodziny, jednak teraz zrobiła wyjątek.

Agnieszka Kaczorowska z siostrą

Niewiele osób wie, że Kaczorowska jest najmłodsza i ma jeszcze dwójkę starszego rodzeństwa. Niedawno na swoim profilu dodała zdjęcie z siostrą Jolantą. Oprócz niej ma także brata.

Sister's time - napisała.

Agnieszka Kaczorowska z siostrą i córkąAgnieszka Kaczorowska z siostrą i córką Screen z Instagram.com/ agakaczor

Jolanta Kostecka na co dzień mieszka w Anglii, jednak przyleciała do siostry, żeby pomóc jej w opiece nad dzieckiem. Nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwa z tego powodu, że ich rodzina się powiększyła. Na Instagramie dodała zdjęcie z siostrzenicą, do którego napisała kilka dość wzruszających słów:

Nie ma znaczenia, czy to Ty urodziłaś dziecko, czy twoja siostra - miłość, którą czujesz, jest tak samo wielka. Poznajcie moją piękną siostrzenicę, urodzoną w piątek. Siostro @agakaczor i szwagrze @maciek.pela - jestem z Was dumna! I dziękuję, że uczyniliście mnie najszczęśliwszą ciocią na świecie. Obiecuję, że będzie ona kochana i rozpieszczana - czytamy.

Wiemy też, że ma bardzo ciekawe hobby. To ona wykonała kocyk, jaki dostała w prezencie Emilka po przyjeździe do domu. Oprócz tego wykonuje na drutach i za pomocą szydełka czapki, torebki oraz inne akcesoria i elementy garderoby.

Makijażystka Agnieszki Kaczorowskiej pokazała jej ślubny make-up. Są też nowe zdjęcia i nagrania z wesela. Ale tam było bajecznie!

AW

Więcej o:
Komentarze (12)
Agnieszka Kaczorowska pokazała starszą siostrę. Jolanta zachwyca się małą Emilką. "Poznajcie moją piękną siostrzenicę". Naszą uwagę zwróciło jej hobby
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Alladyn

  Oceniono 7 razy 7

  O,długo nie było kaczki dziwaczki

 • Gość: uuu

  Oceniono 3 razy 3

  I do czego i komu ta informacja potrzebna.

 • Gość: Iwo

  Oceniono 2 razy 2

  A kogo obchodzi ona i jej siostra...dziadków też będzie pokaże...chora kobieta..

 • Gość: gość

  0

  Ło matko! Przerost formy nad treścią a na focie "piękna" Emilka, czyli spocona główka zwykłego niemowlaka......

 • Gość: gość

  0

  I co z tego?

 • Gość: gość

  Oceniono 2 razy 0

  Agnieszka będzie tak wyglądać w wieku 40 lat

 • Gość: Mii

  0

  Nie jest dobrze,życie nabrało innego sensu, ach Bozenko

 • Gość: Matematyk

  Oceniono 4 razy -2

  Dwa paszczury na jednej focie, cóż za koincydencja.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX