Marta Linkiewicz będzie walczyć w klatce. Na ringu zmierzy się z Esmeraldą Godlewską? Wiele na to wskazuje

Marta Linkiewicz już wkrótce stanie do walki w Fame MMA. Możliwe, że jej pierwszą rywalką będzie Esmeralda Godlewska. Zapowiada się więc nietypowe widowisko.

Marta Linkiewicz zasłynęła w mediach wyznaniem, które w jednej chwili obiegło polski internet. Przypomnijmy w skrócie, że nastolatka pochwaliła się na Snapchacie, że wraz z koleżanką uprawiała seks z raperami grupy Rae Sremmurd. Zdarzenie miało miejsce już ponad trzy lata temu, a Linkiewicz w tym czasie udało się zyskać niebywałą, a dla wielu może i niezrozumiałą popularność. Sama określa się mianem patoinlfuencerki, gdyż w sieci pokazuje naprawdę wszystko. Od alkoholu, narkotyków po nagość. Marta kocha być w centrum zainteresowania, przez co praktykuje dość kontrowersyjne zachowania. Ta dziewczyna nie ma skrupułów.

Teraz okazuje się, że Marta planuje "rozwijać" swoją karierę na zupełnie innej płaszczyźnie. Już wkrótce zawalczy w klatce, a dokładniej na gali Fame MMA 3. Dodajmy przede wszystkim, że jest to gala, podczas której po raz trzeci już zmierzą się ze sobą znani influencerzy, youtuberzy i celebryci. 

Marta Linkiewicz będzie walczyć w MMA. Rywalką Esmeralda Godlewska? 

Marta tą informacją pochwaliła się na Instagramie, gdzie opublikowała zdjęcie z Wojtkiem Golą z Fame MMA, którego z pewnością dobrze kojarzycie z programu "Warsaw Shore". 

30 marca wskakuje do klatki - napisała Linkiewicz pod zdjęciem. 

I tutaj nasuwa się pytanie, kto będzie więc pierwszym rywalem Linkiewicz? Wiele wskazuje na to, że w tej roli zobaczymy Esmeraldę Godlewską. Dlaczego? Otóż, początkowo we wpisie Marty na Instagramie widniało oznaczenie profilu celebrytki, które jednak szybko Linkiewicz postanowiła usunąć.

Marta LinkiewiczMarta Linkiewicz Instagram/@linkimaster

Innym dowodem na fakt, że to właśnie Esmeralda może powalczyć z Martą jest film, który niedawno Godlewska zamieściła na InstaStory. Ten również szybko zniknął z sieci, lecz mogliśmy w nim usłyszeć:

Zapowiada się walka Fame MMA z moim udziałem, więc...

Myślicie, że rzeczywiście Marta Linkiewicz stanie do walki z Esmeraldą Godlewską? Z pewnością znajdą się osoby, które już mocno liczą na ten pojedynek. 

Dodajmy, że gala Fame MMA 3 odbędzie się 30 marca o godzinie 20.00 w łódzkiej Atlas Arenie. Cena biletu na to wydarzenie wynosi 50 złotych.

Komu będziecie kibicować?

DH

Więcej o:
Komentarze (10)
Marta Linkiewicz będzie walczyć w klatce. Na ringu zmierzy się z Esmeraldą Godlewską? Wiele na to wskazuje
Zaloguj się
 • Gość: Zniesmaczona

  Oceniono 17 razy 15

  Jedna głupsza od drugiej.Żałosne pokolenie...

 • Gość: niesmak czuję i ja

  Oceniono 9 razy 9

  Nonsens. Lepiej niech staną w zawodach w obciąganiu.

 • Gość: Mike

  Oceniono 5 razy 5

  Niech ja zamkną i wsadzą do zoo. Proponuję sektor małp.

 • Gość: Jgf

  Oceniono 4 razy 4

  Co to za patologia? Będą się bić po silikonach z liścia?

 • Gość: Jan

  Oceniono 4 razy 4

  Kogo plotku promujesz?!wstyd,hańba,głupota,prymitywizm,przestaję wchodzić na plotka ,bye,bye

 • Gość: Igu

  Oceniono 3 razy 3

  Czy to jest obecny idol mlodych ludzi? Ja troche nie na czasie, nie z tego swiata... Jak mi moj syn przyjdzie kiedys do domu z kims kuzwa takim to co ja zrobie? Poki co ma 3 lata, do czadu kiedy zacznie randkowac jest szansa, ze swiat wroci do normalnosci.

 • Gość: Biki

  Oceniono 1 raz 1

  Esia nie stanie do walki w klatce, to jest zbyt pokojowa dziewczyna

 • Gość: Jury z tamtego okresu

  Oceniono 1 raz -1

  Więcej szmalu by Godlewska zarobiła gdyby wystartowała do walki w klatce z jedną z Beat Szydło lub Mazurek- ta pierwsza ma już doświadczenie a mianowicie była miss mokrego podkoszulka oraz wicemiss dojarek ręcznych 1988 Gminy Brzeszcze

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX