Małgorzata Rozenek jest w ciąży? Skomentowała swoją wizytę w klinice leczenia niepłodności. "To krępujące"

Małgorzata Rozenek-Majdan jakiś czas temu została sfotografowana przed kliniką leczenia niepłodności. W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską odniosła się do tego.

Kilka tygodni temu pojawiły się informacje, że Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan zostaną rodzicami. Co prawda oni milczą na ten temat, jednak do mediów trafiły zdjęcia "Perfekcyjnej", która odwiedziła klinikę leczenia niepłodności.

Zobacz też: Małgorzata Rozenek w obcisłej spódnicy. Jednak jest w ciąży? Ten gest jest bardzo wymowny

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży?

Podczas rozmowy z Agnieszką Jastrzębską przyznała, że fotografowanie jej w takim miejscu nie jest dla niej komfortowe. Jednak jest świadoma, że paparazzi mogą ją przyłapać w różnych sytuacjach, bo taka jest specyfika branży, do której weszła.

To jest trochę krępujące, oglądać swoje zdjęcia w takim miejscu, ale jestem świadoma tego, że jeśli w jakimś stopniu udostępniło się swoje życie, są sytuacje, w których ono będzie, niestety, eksploatowane. Czy się tego chce, czy nie – tłumaczyła.

Nie odniosła się do tego, czy jest w ciąży. Na tę informację będziemy musieli więc jeszcze poczekać. Jej menedżer powiedział w rozmowie z Plotkiem, że jeśli będzie chciała wypowiedzieć się na ten temat, to zrobi to w mediach społecznościowych.

AW

Więcej o:
Komentarze (24)
Małgorzata Rozenek komentuje swoją wizytę w klinice leczenia niepłodności
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Wiolka

  Oceniono 14 razy 8

  A pozowanie z cycami i prawie golym tylkirm w mwdiach spolecznosciowych to juz nie jest krepujace ? Sprzedajs swoje zycie a teraz maja pretensje !!! Dankuwel

 • Gość: gonia

  Oceniono 10 razy 6

  Teraz będą zbierać owoce tego udostępnienia i kupczenia życiem prywatnym , bo jak wiadomo na głównie . zarabiają

 • Gość: Meg

  Oceniono 2 razy 2

  Płakać się chce tylko Lewandowska i Rodzynek juz nie można przejrzeć wiadomość żeby nie było tych nazwisk a kim one są? ??

 • Gość: luna

  Oceniono 4 razy 2

  Ludzie k...a , dajcie już spokój z tym obrzydliwym hejtem. Lepiej wam jak spuścicie sobie z pary ? Hodujecie w sobie nienawiść, która was zeżre ! Naród zazdrośników, zawistników, plotkarzy, frustratów, itd.

 • Gość: 😚

  Oceniono 2 razy 2

  A w sumie gó... mnie obchodzi

 • Gość: Goosc

  Oceniono 3 razy 1

  Przecież robi to pani z pełną premedytacją cały czas, najpierw całe prywatne życie na instagram&oq to i wizyty u ginekologa też być musza

 • Gość: Mela

  Oceniono 3 razy 1

  I tak za to kase zarobilas. Nawet na tym zarabiasz. Czy to takie krepujace dla Ciebie😁. Raczej nie. Bo zdjecia bez twojego pozwolenia i podpisu nie moglby sie ukazac. Wiec jak mozna jeszcze tak obludnym byc. Mamy wspolczoc???

 • Gość: Xxx

  Oceniono 1 raz 1

  Widać jakie krępujące. Że po wyjściu z kliniki głowa jej się obracała w poszukiwaniu paparazzi😂😂😂

 • Gość: Tylko ja

  Oceniono 5 razy 1

  Przecież to wiadomo , o każdym miejscu pobytu informowani są zaprzyjaźnieni fotoreporterzy, po to aby coś się działo. Moim zdaniem to ona nie jest w żadnej ciąży tylko utrzymuje fanów w napięciu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX