"Rolnik szuka żony" - Marlena i Seweryn pokłócili się w programie. Pojawiły się wyzwiska

W 10. odcinku programu "Rolnik szuka żony" miała miejsce rzadko spotykana sytuacja. Seweryn pokłócił się na wizji ze swoją wybranką Marleną. Pojawiły się również wyzwiska.

Seweryn jest jednym z uczestników programu "Rolnik szuka żony". W ostatnim odcinku pomiędzy nim a jedną z jego wybranek - Marleną - miała miejsce awantura. I to nie byle jaka.

"Rolnik szuka żony". Marlena i Seweryn wyzywają się na antenie

Rozmowa Marleny i Seweryna skończyła się ogromną aferą na antenie. Oboje mieli do siebie pretensje i nie potrafili się dogadać. Gdy atmosfera zrobiła się bardzo napięta pojawiły się wyzwiska. Marlena nazwała Seweryna "oszustem" i "dup**em", na co Seweryn odpowiedział, że Marlena jest "k**wą". Cała sytuacja bardzo wstrząsnęła fanami show. W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jedni bronili Seweryna, drudzy Marleny:

Mnie się wydaje, że ona za bardzo pewna siebie była, i już miała całkowity plan na życie po kilku dniach. A on się tego wystraszył - pisali o Marlenie.
Takiej kur*y w życiu nie miałem" - no, brawo Seweryn... Podsumowałeś swoje zachowanie pięknie. Tragedia!!! - napisali o Sewerynie

A Wy co myślicie o tym zachowaniu? My jesteśmy ciekawi, jak zakończy się ta wojna.

BO

Program pokazuję, że niektórym Panom udaję się znaleźć miłość swojego życia. Poniżej możecie zobaczyć ślub Małgosi i Pawła - pary z poprzedniej edycji. 

Więcej o:
Komentarze (4)
"Rolnik szuka żony" - Marlena i Seweryn pokłócili się w programie. Pojawiły się wyzwiska
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: yyyyy

  Oceniono 2 razy 2

  Obydwoje nie mają wstydu

 • Gość: Ham

  Oceniono 1 raz 1

  Szkoda,że ze sobą nie są, widzieliśmy właśnie, że pasują idealnie!!!! Ten sam niski poziom

 • Gość: jaja jak berety

  Oceniono 2 razy -2

  jak można bylo sie tak skompromitowac na oczach widzow dziewczynie jeszcze ujdzie ale chlokakowi nie wypada powiedziec ze jest ku... to chyba o czyms swadczy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX