"Top Model" bez Joanny Krupy. Odpadała faworytka, która nie przypadła do gustu projektantom. Kto trafił do półfinału?

Uczestnicy programu "Top Model" wzięli udział w profesjonalnych castingach. Dwie uczestniczki nie poradziły sobie najlepiej, dlatego jedna z nich musiała opuścić program. Trafiło na faworytkę widzów.

Jedenasty odcinek programu "Top Model" odbył się w największym mieście Turcji. Uczestnicy 8. sezonu wzięli udział w castingach do stambułskiego tygodnia mody. 

"Top Model - co wydarzyło się w ostatnim odcinku?

Modelki i modele z "Top Model" w pierwszym zadaniu podzielili się na trzy dwuosobowe grupy. Na największym targu w Stambule musieli dotrzeć do sklepów, w których mieli otrzymać tradycyjne, tureckie elementy garderoby potrzebne do zrobienia mini-pokazu. Olga niepochlebnie wyraziła się na temat koleżanki z grupy, Sandry.

Sandra mnie denerwuje. Miałam styczność z takimi dziewczynami jak ona w gimnazjum i średnio wspominam ten okres. To nie jest tak, że ona robi coś konkretnego, co mnie denerwuje, ale po prostu są osoby, których się nie lubi.

Zadanie najlepiej wykonali Stanisław i Klaudia. Nagrodą dla zwycięzców było zaproszenie do tradycyjnej tureckiej łaźni, w której mogli zrelaksować się i przygotować na kolejne wyzwania. 

Top Model - castingi w Stabule

Uczestnicy po raz pierwszy musieli zaprezentować się przed projektantami, aby wziąć udział w fashion week'u. Zostali podzieleni na dwie, trzyosobowe grupy i musieli dotrzeć do wszystkich projektantów, poruszając się komunikacją miejską.

Tureckim projektantom najbardziej w czasie castingów spodobała się Sandra, ze względu na jej wygląd i energię w czasie castingów. Olga wygrała cztery castingi, dwa Staszek, a Dawid tylko jeden. Najsłabiej wypadły Kinga i Klaudia, które straciły całą energię po przyjeździe do Turcji. 

Top Model - kto odpadł z programu?

Pod koniec odcinka modelki i modele wzięli udział w sesji zdjęciowej w tureckim klimacie. Najlepszy strój przypadł Sandrze, a trudne kreacje dostały Kinga i Olga. Inni uczestnicy nie mieli problemu ze swoimi kreacjami, ale warunki w jakich Dawid musiał pozować były niekomfortowe. Po ulicy, na której pozował wciąż jeździły auta i zachodziło słońce.

W tym odcinku zbrakło Joanny Krupy. Jurorzy zdecydowali, że najlepsze zdjęcie odcina należało do Sandry Dorsz, a z programem musiała pożegnać się Kinga Wawrzyniak. Wcześniej jurorzy chwalili i nagradzali uczestniczkę. W Stambule poradziła sobie naprawdę słabo, co zdecydowało o opuszczeniu przez nią programu.

Do półfinałowego odcinka zakwalifikowani się: Olga Kleczkowska, Sandra Dorsz, Klaudia El Dursi, Dawid Woskanian i Stanisław Obolewicz. W następnej odsłonie programu możemy spodziewać się odejścia dwóch osób, dzięki czemu wyłoniona zostanie finałowa trójka.

Kto według Was wygra program?

DK

Więcej o: