Shakira zaprezentowała się w nowej fryzurze. Zapomnijcie o charakterystycznej burzy loków - wygląda jak Jennifer Lopez!

Shakira znana jest od lat z burzy loków. Teraz jednak zmieniła fryzurę. Co więcej, wygląda jak inna latynoska gwiazda - Jennifer Lopez. Znamy powód tej zmiany.

Shakira rok temu zakończyła się jej trasa koncertowa "El dorado", a za parę dni będzie premiera filmu dokumentalnego, który opisał całą trasę piosenkarki. Film będzie nie tylko o koncertach, ale również o prywatnych przeżyciach gwiazdy.   

Shakira w nowej fryzurze

Podczas premiery filmu wyświetlony będzie jeden z wywiadów z gwiazdą. I to właśnie na tym wywiadzie zaskoczyła fanów całkowicie nową fryzurą!

Najwyraźniej Shakira na tak ważne wydarzenie postanowiła zmienić swój wizerunek i zaprezentowała się w wyprostowanych włosach, związanych w kucyk. Włosy wyglądają również na ciemniejsze. Dla nas wygląda fantastycznie, a także, co ważne, dużo młodziej. Nie da się też ukryć uderzającego podobieństwa do Jennifer Lopez. Spójrzcie sami:

Shakira z burzą loków

Piosenkarka od zawsze była kojarzona z burzą loków i sposobem tańca. Jej włosy podobały się wielu kobietom i stały się jej znakiem rozpoznawczym. Gładko zaczesany kucyk jest chwilową zmianą wizerunku - Shakira najpewniej wróci do swoich pofalowanych włosów. Trzeba jednak przyznać, że gwiazda wygląda doskonale.

Więcej o:
Skomentuj:
Shakira zaprezentowała się w nowej fryzurze. Zapomnijcie o charakterystycznej burzy loków - wygląda jak Jennifer Lopez!
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX