Zniewolona. Co się wydarzyło w ostatnim odcinku? Katerina wreszcie może odetchnąć z ulgą? [STRESZCZENIE ODCINKA 43]

"Zniewolona" poruszyła serca Polaków. TVP pokazuje odcinki z drugiego sezonu. Co wydarzyło się w 43. odcinku?

"Zniewolona" to serial, w którym zakochali się Polacy na wakacjach. Losy Kateriny pilnie śledzą setki tysięcy widzów. Co wydarzyło się w osiemnastym odcinku drugiego sezonu?

Katerina ukrywała się w domu Żadana.

Kupiec, którego Grigorij Czerwinskij poznał w drodze z Kijowa, sprowadził do Czerwinki sektę. Sprytny przywódca sekty owinął sobie Grigorija wokół palca. Ma wyleczyć Grigorija z dręczących go demonów.

Nikołaj postanowił rozwiązać sprawę swojej wielkiej miłości. Postanowił być razem z żoną wicegubernatora.

Olga Płatonowa starała się, by Andrzej Żadan jej się oświadczył. Dowiedziała się, że u Żadana mieszka młoda kobieta. Postanowia sprawdzić, kto to jest. Rozpoznała w Katerinie guwernantkę Korieniewów.

Zniewolona. Streszczenie - odcinek 43

U Grigorija Czerwińskiego przybyli do jego domu "mnisi" odprawiają - z jego udziałem - tajemnicze rytuały. Pod ich wpływem Grigorij wyrzuca Jaszkę z pracy.

Katerina - dzięki rekomendacji Nikołaja Doroszenki - zostaje guwernantką w domu wicegubernatora - Korieniewa. Nikołaj zdobywa dla niej w Warszawie posadę nauczycielki języka francuskiego, w związku z czym dziewczyna przygotowuje się do wyjazdu z Kijowa. Zamierza zabrać ze sobą Miszę, syna Nastii. Lepszym rozwiązaniem dla niego i Nastii jest życie u sióstr w klasztorze, gdzie uzależniona od alkoholu Nastia otrzymuje pomoc.

Olga Płatonowna przeprowadza niecny plan pozbycia się Katieriny z domu Andrieja Żadana. W jego wyniku Żadan oświadcza się Oldze, a Katia nagle opuszcza jego dom.

A jeśli nie "Zniewolona", to co? Sprawdźcie nasze propozycje serialowe na sierpień:

Więcej o: