Zniewolona. Co się wydarzyło w ostatnim odcinku? Do Czerwinki dociera groźna sekta [STRESZCZENIE ODCINKA 42]

"Zniewolona" poruszyła serca Polaków. TVP pokazuje odcinki z drugiego sezonu. Co wydarzyło się w 42. odcinku?

"Zniewolona" to serial, w którym zakochali się Polacy na wakacjach. Losy Kateriny pilnie śledzą setki tysięcy widzów. Co wydarzyło się w siedemnastym odcinku drugiego sezonu?

Katia musiała uciekać przed zdesperowanym Grigorijem. Pomógł jej Nikołaj Doroszenko i jego przyjaciel Żadan.

Ekonom Jaszka zemścił się na Halce. Zabronił gospodarzom najmować ją do pracy i zabrał rodzinie jej męża wszelkie środki do życia.

Nikołaj próbował przywrócić honor zmarłemu przyjacielowi Aleksiejowi Kosaczowi. Chciał, by Rieszetnikow zeznawał w sądzie przeciwko młodemu Czerwinskiemu.

Zniewolona. Streszczenie - odcinek 42

Katerina ukrywa się w domu Żadana.

Kupiec, którego Grigorij Czerwinskij poznał w drodze z Kijowa, sprowadza do Czerwinki sektę. Sprytny przywódca sekty owija sobie Grigorija wokół palca. Czy wyleczy Grigorija z nękających go demonów?

Nikołaj postanawia rozwiązać sprawę swojej wielkiej miłości. Postanawia być razem z żoną wicegubernatora. Czy mu się to uda? Jak rozwiąże sprawę z Jegorem Rieszetnikowem?

Olga Płatonowa stara się, by Andrzej Żadan jej się oświadczył. Dowiaduje się, że u Żadana mieszka młoda kobieta. Postanawia sprawdzić, kto to jest. Rozpoznaje w Katerinie guwernantkę Korieniewów.

Więcej o: